בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

אחד למיליון עונה 3 פרק 11 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

אחד למיליון עונה 3 פרק 11 לצפייה ישירה, אחד למיליון עונה 3 פרק 11 להורדה, אחד למיליון עונה 3 פרק 11 שידור חי, אחד למיליון עונה 3 פרק 11 שידור ישיר, אחד למיליון 2021 פרק 11 לצפייה ישירה או להורדה, אחד למיליון עם נסלי ברדה עונה 3 פרק 11 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: אחד למיליון היא תוכנית דוקומנטרית בהגשת נסלי ברדה, העוקבת אחרי אנשים שעברו מקרי נס. התוכנית משודרת בקשת 12 מאז 2018 וכעת מתחילה עונה שלישית. זוהי סדרה דוקומנטרית. נסלי ברדה (אשר גם לידתה הייתה במקרה נס ועל כן נבחרה להנחות את התוכנית, ובשל כך גם נקראה נס-לי) פוגשת את הישראלים שקרה להם נס פרטי משלהם, כזה ששינה את חייהם וגורלם.