בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

אל תפילו את המיליון עונה 2 פרק 25 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

אל תפילו את המיליון עונה 2 פרק 25 לצפייה ישירה, אל תפילו את המיליון עונה 2 פרק 25 להורדה, אל תפילו את המיליון עונה 2 פרק 25 שידור חי, אל תפילו את המיליון עונה 2 פרק 25 שידור ישיר, אל תפילו את המיליון 2023 פרק 25 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: “אל תפיל את המיליון” (במקור באנגלית: The Million Pound Drop) הוא שעשועון טלוויזיה בריטי שפותח על ידי חברת אנדמול ושודר לראשונה בערוץ 4 הבריטי ביוני 2010, בהנחייתה של דווינה מקול. במסגרת השעשועון זוגות מתמודדים מקבלים בתחילת המשחק מיליון לירה שטרלינג, ומטרתם היא לענות בשידור חי על 8 שאלות ולהמר על המיליון. אם נשאר על השולחן כסף אחרי 8 השאלות, הם זוכים בסכום. זיכיון לשידור התכנית בישראל הוענק לראשונה ל”קשת”, אז זכיינית ערוץ 2, ששידרה את התכנית בין השנים 2010-2011. השם שנבחר באותה תקופה היה “אל תפיל את המיליון”. התכנית שודרה בימי שישי, והוגשה על ידי ארז טל. התוכנית זכתה להצלחה רבה, וחולקה לתכנית עצמה, שהוקלטה מראש, ולמשדר בשידור חי שהונחה על ידי טל ואלירז שדה, במהלכו יכלו הצופים להשתתף ולזכות בפרס כספי. ב-2021, כעשור לאחר מכן, פורסם כי התכנית תשוב לשידור, והזיכיון הועבר לידי רשת מדיה, המפעילה את ערוץ 13. שם התכנית שונה ל”אל תפילו את המיליון”, ואת הגרסה החדשה מנחה אברי גלעד. גם הגרסה החדשה שובצה לשידור בערבי שישי, אך בשונה מבעבר, הצופים אינם יכולים להשתתף מהבית.