בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

אקוומן 2: הממלכה האבודה לצפייה ישירה

תיאור התוכן

אקוומן 2: הממלכה האבודה לצפייה ישירה, אקוומן 2: הממלכה האבודה להורדה, אקוומן 2: הממלכה האבודה תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, אקוומן 2: הממלכה האבודה כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, אקוומן 2 – הממלכה האבודה 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, אקוומן 2 לצפייה ישירה, אקוומן 2 להורדה, אקוומן 2 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, אקוומן 2 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, אקווה מן 2 לצפייה ישירה או להורדה, אקוואמן 2 לצפייה ישירה או להורדה, אקומן 2 לצפייה ישירה או להורדה, Aquaman and the Lost Kingdom לצפייה ישירה, Aquaman and the Lost Kingdom להורדה, Aquaman and the Lost Kingdom תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Aquaman and the Lost Kingdom כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Aquaman and the Lost Kingdom סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, Aquaman 2 לצפייה ישירה, Aquaman 2 להורדה, Aquaman 2 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Aquaman 2 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Aquaman 2 סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: אקוומן 2: הממלכה האבודה (באנגלית: Aquaman and the Lost Kingdom) הוא סרט גיבורי-על אמריקאי, המבוסס על דמותו של אקוומן מבית DC קומיקס. הסרט הוא סרט המשך לסרט “אקוומן” וסרטו השלושה-עשר ביקום הקולנועי של DC. את הסרט יביים הבמאי ג’יימס ואן עם תסריט שכתב דייוויד לזלי ג’ונסון-מקגולדריק, ומככבים בו ג’ייסון מומואה בדמותו של אקוומן, ולצדו אמבר הרד, יאיא עבדול-מאטין השני ופטריק וילסון ששבים לגלם את דמויותיהם מהסרט הקודם. הסרט עלה לאקרנים ב-21 בדצמבר 2023. תקציר העלילה: מספר שנים לאחר שהפך למלך אטלנטיס, ארתור קורי התחתן עם מירה ונולד לשניים בן, ארתור ג’וניור, בזמן שמשלב את חייו בין יבשה למים. בינתיים, דייוויד קיין ממשיך לרקום נקמה בארתור על מות אביו, ועובד יחד עם הביולוג סטיבן שין כדי למצוא חפצים אטלנטיים. הוא מוצא טרידנט שחור, ויוצרו מתחייב לו לתת את הכוח הרב להשמיד את ארתור.

חמישה חודשים מאוחר יותר, ההתחממות הגלובלית החמירה, כאשר אקלים של פני שטח חווה מזג אוויר קיצוני, והחמצת האוקיינוסים גורמת למחלות באוכלוסיית הים. אטלנטיס מותקפת על ידי דייוויד, וגונב את עתודות האוריקלקום של הממלכה כדי להפעיל את המכונות האטלנטיות העתיקות שלו ששוחזרו על ידי שין, ומירה נפצעת. כשארתור נפגש עם אמו, אטלנה, ואביה של מירה, נראוס, מגלה שדייוויד עומד מאחורי ההתחממות הגלובלית, ומחליט שהדרך היחידה לגלות היכן מסתתר, היא לרדוף אחר אחד מבעלי בריתו, אחיו למחצה של ארתור, אורם מריוס, המוחזק בשבי ממלכת הדייגים על כך שהרג את מלכם. לאחר מכן, ארתור מוציא את אורם מהשבי. לאחר פגישתו עם אדון הפשע, מלך הדגים, מגלה ארתור שדייוויד נמצא על אי גבוה בדרום האוקיינוס השקט.

בהגיעם לאי, ארתור ואורם מגלים על בעלי חיים שעברו מוטציה על ידי אוריקלקום, ובו נמצא בסיסו של דייוויד. אטלנטיס תוקפת ומשמידה את האי, ואורם משיג את הטרידנט השחור ומותקף בחזיונות החושפים שיוצרו של הטרידנט היה קורדקס, אחיו של מייסד אטלנטיס, המלך אטלן, ושליט הממלכה האבודה של נקרוס, שהסתיים כחתום בכלא הקפוא לאחר הפסד במלחמה של אטלנטיס. בהינתן שהחותם נוצר על ידי אטלן עם קסמי דם; הדם של כל אחד מצאצאיו יכול לשחרר את קורדקס, מה שיוביל את דייוויד לתקוף את המגדלור של תומאס קורי, ובנוסף לחטוף את ארתור ג’וניור לפני שיגיע למקום המסתור של נקרוס, אותו מגלים האטלנטים יחד עם עזרתו של שין להיות מתחת לקרח של אנטארקטיקה.

בנקרוס, ארתור נלחם בדייוויד כדי להגן את ארתור ג’וניור, ודייוויד כמעט מביס את ארתור, אך אורם מכניע את דייוויד ולוקח את הטרידנט השחור, ולפתע, רוחו של קורדקס עוזבת את דייוויד עבור אורם, ונלחם בארתור ומשתמש בדמו כדי להפשיר את הקרח, ומשחרר את קורדקס. ארתור זורק את הטרידנט השחור לעבר קוקדקס כדי להשמיד אותו ואת הטרידנט. כשהקסם של קורדקס נעלם, נקרוס מתחילה להתמוטט. דייוויד נפצע ומסרב את עזרתו של ארתור, ומתאבד. האטלנטים ושין בורחים למקום מבוטח, וארתור ומירה מחליטים לשחרר את אורם ולספר לשאר אטלנטיס שהוא מת. מתוך אמונתו של ארתור שאיחוד היבשה והים הכרחי, הוא חושף את קיומה של אטלנטיס לאומות המאוחדות, ומצהיר על כוונותיו להפוך את הממלכה למדינה. בסצנה שאחרי הכתוביות אחיו של ארתור, מריוס מופיע בבית קפה.