בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

אריות הים עונה 5 פרק 5 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

אריות הים עונה 5 פרק 5 לצפייה ישירה, אריות הים עונה 5 פרק 5 להורדה, אריות הים עונה 5 פרק 5 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, אריות הים עונה 5 פרק 5 כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, SEAL Team עונה 5 פרק 5 לצפייה ישירה, SEAL Team עונה 5 פרק 5 להורדה, SEAL Team עונה 5 פרק 5 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, SEAL Team עונה 5 פרק 5 כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: אריות הים (באנגלית: SEAL Team) היא סדרת טלוויזיה צבאית אמריקאית. הסדרה מופקת על ידי אולפני הטלוויזיה של CBS, ועלתה לשידור ב-CBS ב־27 בספטמבר 2017. הסדרה עוקבת אחר יחידת העילית של אריות הים. הסדרה עוקבת אחר צוות בראבו, יחידת משנה של צוות 6 של אריות הים, היחידה המובחרת ביותר של אריות הים. תקציר העלילה: צוות בראבו יוצא למספר משימות בראשות נגד ראשי ג’ייסון הייז ולוטננט קומנדר אריק בלקברן. במהלך העונה מצטרף לצוות קליי ספנסר בתור ׳בראבו 6׳. בהמשך העונה הצוות יוצא לאפגניסטן ומנהל מצוד אחרי חברי הטליבאן שהרגו את חבריהם ליחידה, חברי צוות אקו. בתחילת העונה השנייה מתמודד הצוות עם מספר אסונות המשפיעים ישירות על הלך הרוח בצוות המצומצם. בהמשך הצוות יוצא למקסיקו על מנת לחסל ראש קרטל סמים בכיר. הצוות יוצא למשימה מתמשכת בפיליפינים, שם קליי נפצע ועוזב את הצוות לתקופה. ליסה דייוויס נמצאת בקורס קצינים. העונה השלישית נפתחת בפעילות בבלגרד עם קצינת מודיעין חדשה, גייסון מתמודד עם זיכרונות על חבריו שנפלו במלחמה. סאני וליסה מנסים לתמרן בין הצוות לזוגיות. במהלך העונה גייסון נפצע ומנסה לעשות שינוי בחייו, ריי מתקדם בחייו האישיים והמקצועיים, קליי מנסה להמשיך הלאה אחרי הזוגיות עם סטלה ומתחבט היכן יוכל להשפיע יותר על שדה המלחמה, סאני מסתבך בפאב ומוצא עצמו חוזר לשורשים וצוות בראבו מקבל חבר צוות חדש, ומסלק אותו אחרי שכמעט גרם לריי להתפטר מהצי. צילומי העונה נעצרו בגלל וירוס הקורונה ולכן שודרו 20 פרקים במקום 22. בעונה הרביעית ג’ייסון מתמודד עם האשמות של הפיקוד על כך שהוא עשה פשע מלחמה, ג’ייסון נאלץ להתמודד עם מערכת המשפט הצבאית ללא חבריו, שנאסר עליהם לדבר איתו. קליי מסולק לתקופה קצרה וריי יוצא לקרוס קצינים.