בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ארץ נהדרת עונה 21 פרק 18 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

ארץ נהדרת עונה 21 פרק 18 לצפייה ישירה, ארץ נהדרת עונה 21 פרק 18 להורדה, ארץ נהדרת עונה 21 פרק 18 שידור חי, ארץ נהדרת עונה 21 פרק 18 שידור ישיר, ארץ נהדרת 2023 פרק 18 לצפייה ישירה או להורדה, ארץ נהדרת 2023 פרק 18 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: ארץ נהדרת היא תוכנית בידור סאטירית ישראלית, שמשודרת במסגרת “שידורי קשת” החל מנובמבר 2003. התוכנית זכתה בשמונה פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה ברציפות, בשנים 2004–2011. התוכנית שודרה בערוץ 2 עד שנת 2017, ומשודרת בערוץ קשת 12 החל מ-1 בנובמבר 2017. התוכנית כוללת התייחסויות סאטיריות והומוריסטיות לאירועי השבוע החולף בעיקר באמצעות חיקויים, מערכונים, בדיחות וחידודים על כותרות השבוע. פורמט התוכנית הוא כשל מהדורת חדשות טלוויזיונית, כשהמערכונים והפינות השונות משתלבים ככתבות, ראיונות ודיווחים חיים, השזורים על פני רצף ה”מהדורה”. באופן זה התוכנית מלעיגה על רבים מהמאפיינים של תרבות-הטלוויזיה עצמה, ועל תרבות תקשורת ההמונים בכללה; ובתוך-כך גם על המצבים והדמויות שמחוללים כותרות, ובאופן רחב על המציאות הישראלית כולה. התוכנית זכתה מראשיתה למדרוג גבוה, ונחשבת לאחת התוכניות המצליחות והמשפיעות המשודרות בטלוויזיה בישראל. יוצר התוכנית הוא מנהל התוכן של קשת, מולי שגב, והיא מבוימת על ידי יונתן גורפינקל. שם התוכנית ניתן לה על ידי דנה מודן, בת זוגו של שגב בהשראת משפט מהקמפיין של בנימין נתניהו מול פרס “יש לנו ארץ נהדרת”. “ארץ נהדרת” שודרה לראשונה ב־7 בנובמבר 2003. העונה הראשונה שודרה בימי שישי בערב, בדומה לתכנית בידור אחרות ששודרו בישראל החל מסוף שנות השבעים. תבניתה הבסיסית, שהסתמכה על צוות של שחקנים וקומיקאים ושילוב תכנים בידוריים וסאטיריים בנוסח תוכניות מצליחות קודמות כמו “רק בישראל”, “ניקוי ראש” ו”העולם הערב”, הוכיחה את עצמה וזכתה להצלחה. תוכנית הבידור הישראלית קיבלה השראה רבה מתוכנית הבידור האמריקנית “סאטרדיי נייט לייב” וכן מתוכניות נוספות כגון “הדיילי שואו”. התוכנית הפכה לאחת התוכניות המתוסרטות ארוכות השנים ביותר בטלוויזיה הישראלית, כאשר הופקו לה 18 עונות נכון ל-2021. החל מעונה 15 עברה התוכנית להיות משודרת בפורמט HDTV. עונה 19: ב-30 באוקטובר 2021 פורסם פרומו לעונה ה-19 תחת הכותרת “ערוכים לכל תרחיש” וזאת מספר ימים בלבד לפני העברת תקציב המדינה לשנים 2021-2022 ובכך סיום המשבר הפוליטי בישראל, העונה צפויה לעלות ב-10 בנובמבר 2021. אודי כגן יחזור לקאסט באופן קבוע ואסי כהן יהיה שחקן אורח בלבד.