בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

בוקר טוב ילד לצפייה ישירה

תיאור התוכן

בוקר טוב ילד לצפייה ישירה, בוקר טוב ילד להורדה, בוקר טוב ילד 2018 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: בוקר טוב ילד (באנגלית: Good Morning Son) הוא סרט דרמה ישראלי שכתב וביים שרון בר-זיו. הסרט הוקרן בבכורה ארצית בפסטיבל חיפה 2018. הסרט הוקרן בבתי הקולנוע בישראל בשנת 2019. זהו סרטו השני של שרון בר זיו (“חדר 514”) והוא משחק בו בתפקיד הראשי לצד קרן מור. תקציר העלילה: עומרי (אביב אלקבץ) הוא לוחם בחטיבת הצנחנים, שנפצע קשה ושרוי בתרדמת. אמו (קרן מור), אביו (שרון בר-זיו) ואחותו (הדר ברוך), מתלכדים סביבו. מערכת היחסים המשפחתית מתוחה ומלאת קונפליקטים, אבל ביחד עם חבריו ליחידה, האהבה לעומרי מאפשרת התמודדות עם המשבר ומעניקה תקווה חדשה.