בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

בית הדרקון עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

בית הדרקון עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה, בית הדרקון עונה 2 פרק 4 להורדה, בית הדרקון עונה 2 פרק 4 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, בית הדרקון עונה 2 פרק 4 כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, בית הדרקון 2024 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, House of the Dragon עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה, House of the Dragon עונה 2 פרק 4 להורדה, House of the Dragon עונה 2 פרק 4 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, House of the Dragon עונה 2 פרק 4 כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, House of the Dragon 2024 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: בית הדרקון (באנגלית: House of the Dragon) היא סדרת דרמת פנטזיה אמריקאית המשמשת כפריקוול לאירועי סדרת הטלוויזיה “משחקי הכס” ומבוססת על חלקים מהרומן “אש ודם” מאת ג’ורג’ ר. ר. מרטין. הסדרה נוצרה על ידי מרטין וראיין קונדל עבור רשת “HBO”; מתרחשת כ-200 שנה לפני תחילת “משחקי הכס” והיא מתעדת את תחילת נפילת בית טארגאריין, שהחלה בעקבות מלחמת הירושה על כס הברזל, המכונה “מחול הדרקונים”. עונתה הראשונה של הסדרה הוזמנה רשמית באוקטובר 2019, וצילומיה החלו באפריל 2021 ברחבי אנגליה, ספרד ופורטוגל. הסדרה עלתה לשידור ב-21 באוגוסט 2022 בארצות הברית; ובישראל, הסדרה עלתה לשידור ב-22 באוגוסט 2022 ב-HOT HBO,‏ yes וסלקום tv. תקציר העלילה: עלילת הסדרה עתידה להתרחש 129 שנה לאחר כיבוש שבע הממלכות בווסטרוז על ידי אאיגון טארגאריין הראשון; ולגולל את סיפור נפילתו של בית טארגאריין, שהחל בעקבות מלחמת אחים והמאבק האכזרי על כס הברזל בין ראינירה טארגאריין לבין אחיה למחצה, אאיגון טארגאריין השני – מאבק שכונה “מחול הדרקונים” – שהביא להכחדתם הכמעט-מוחלטת של הבית ושל הדרקונים.