בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ברלין בלוז פרק 5 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

ברלין בלוז פרק 5 לצפייה ישירה, ברלין בלוז פרק 5 להורדה, ברלין בלוז פרק 5 שידור חי, ברלין בלוז פרק 5 שידור ישיר, ברלין בלוז עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, ברלין בלוז עונה 1 פרק 5 שידור חי ישיר, Berlin Blues פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: דרמה קומית ישראלית חדשה מהיוצרת של “על הספקטרום”, המבוססת על ההתרגשות הגדולה והמצוקות של מעבר לארץ חדשה, עיר חדשה, בית חדש ויצירת חברים בשפה חדשה – שבה חיי היומיום הם שורה בלתי נגמרת של אתגרים עם חוקים שאתה לא מכיר. יונה, נגן אבוב ואשתו טליה, סופרת צעירה, נרגשים לעבור לברלין ביחד עם בתם רני בתקווה להתחיל בחיים חדשים וטובים יותר. יונה משקיע את כל מאמציו כדי להרגיש בבית ולהסתגל לתרבות הגרמנית ומצטרף כנגן לתזמורת ברלינאית. טליה, מצידה, שמנסה להתמקד בכתיבת ספרה השני אחרי שספרה הראשון נחל בישראל הצלחה גדולה, רואה בברלין הרבה מעבר למקום תרבותי ומעודן: המקומיים זרים לה ומנוכרים, השפה קשה ומעצבנת, ובאופן כללי הגרמנים עולים לה על העצבים במקרה הטוב, ומעוררים בה אימה במקרה הפחות טוב. הקשיים של טליה וגעגועיה לישראל אל מול הפריחה של יונה שמרגיש שמצא בברלין את ביתו עומדים במרכז הסדרה ומעלים שאלות על זהות, נאמנות, זוגיות ואולי מעל הכל – האם אפשר לעשות רילוקיישן גם ללב? שחקנים: שירה נאור, איתמר רוטשילד, לאורה ריבלין, תמיר בר, מאיר סוויסה, נעמה שפירא, אליענה בקייר, אורי קומאי, אסף הראל ועוד.