בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

האחוזון העליון עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

האחוזון העליון עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה, האחוזון העליון עונה 2 פרק 9 להורדה, האחוזון העליון עונה 2 פרק 9 שידור חי, האחוזון העליון עונה 2 פרק 9 שידור ישיר, האחוזון העליון 2024 פרק 9 לצפייה ישירה או להורדה, האחוזון העליון 2024 פרק 9 שידור חי ישיר, האחוזון העליון שעשועון שחר חסון פרק 96 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: האחוזון העליון הוא שעשועון טלוויזיה ישראלי אשר עלתה לשידור בכאן 11 ב-24 באוקטובר 2022, ומבוסס על פורמט בריטי (“The 1% Club”). במסגרת השעשועון מתחרה קבוצת משתתפים על שאלות שלא מצריכות ידע כללי, אלא בעיקר היגיון ושכל ישר. מנחה התוכנית הוא הקומיקאי שחר חסון. הפורמט הבריטי של השעשועון, מבית ה-BBC, משודר בבריטניה בערוץ ITV, ותאגיד השידור הישראלי הוא גוף הטלוויזיה השני בעולם שרכש את זכויות השידור שלו. כללי המשחק: לפני תחילת התוכנית, מדגם מייצג של האוכלוסייה הישראלית נבחן על רשימה של שאלות, שחלקן ישמשו בהמשך בתוכנית. בהתבסס על התשובות שהתקבלו, עורכי המדגם העריכו מבחינה סטטיסטית איזה אחוז מאוכלוסיית ישראל יענה נכונה על כל אחת מהשאלות. בכל פרק מתחרה קבוצה של 100 משתתפים, אחד נגד השני, כאשר בתחילת המשחק כל משתתף מקבל 1,000 ש”ח. המשתתפים יישאלו סדרת שאלות, אלו שנבדקו מראש במדגם הישראלי, ברמת קושי עולה, מהקלה ביותר (עליה ענו נכונה כ-90% מהאוכלוסייה) ועד לקשה ביותר (עליה ענה נכונה כ-1% בלבד). כל המשתתפים שענו נכונה על שאלה ימשיכו במשחק, ואלה שטעו – יודחו מהמשחק וכספם יועבר לקופת הפרס. אחרוני המשתתפים שיישארו יתחרו ראש בראש על “שאלת האחוזון העליון”, והמנצח יזכה בסכום של עד 100,000 ש”ח ובתואר ‘חבר באחוזון העליון’. הגרסה הישראלית: השידור של הגרסה הישראלית לשעשועון החלה ב-24 באוקטובר 2022 בערוץ כאן 11 של תאגיד השידור הישראלי, בהפקת ארמוזה הפקות. את התוכנית מנחה שחר חסון, וזהו שעשועון הטלוויזיה הראשון בהנחייתו. חלק מהמשתתפים בכל פרק יהיו אורחים הקשורים לנושאי השאלות, למשל זוכי תחרויות מתמטיקה, מומחים לחידות היגיון ועוד.