בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הטבח עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הטבח עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה, הטבח עונה 2 פרק 2 להורדה, הטבח עונה 2 פרק 2 שידור חי, הטבח עונה 2 פרק 2 שידור ישיר, הטבח 2 פרק 2 המלא לצפייה ישירה או להורדה, הטבח 2024 פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: הטבח היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמה שעלתה לשידור ב-5 בנובמבר 2020 ומכילה 9 פרקים, מבית yes. בכיכובם של גורי אלפי, גל תורן, רותם סלע ויעל אלקנה. הסדרה צולמה בבית הטקסטיל שבתל אביב, במטבח ששימש את מסעדת “הרברט סמואל” שנפתח מחדש בשביל הצילומים. בינואר 2021 הוכרז שהסדרה חודשה לעונה שנייה שתעלה ב-2023, בה דנה פרידר תככב גם כן.[3] העונה השנייה עלתה לשידור ב-31 בדצמבר 2023. תקציר העלילה: עונה 1 – נמרוד (גורי אלפי) הוא איש משפחה שמחליט לעזוב את עבודתו כהייטקיסט ולבצע הסבה מקצועית לטבח במסעדה של השף דורי (גל תורן), אחד הבשלנים המובילים בתל אביב.

נמרוד מתאהב בקצב ובחיות שיש למטבח להציע, בשונה מעבודתו בהייטק הוא מוצא ריגוש בעבודה כטבח. הוא מתאהב גם בשרה (יעל אלקנה) והשניים נסחפים לרומן, על אף היותו נשוי לאפרת (קרן ברגר) עם שתי בנות משותפות.

דורי מתגלה כטיפוס גאוותן פרנואידי וצמא שליטה, תכונות אשר מובילות אותו להרס עצמי שבא לידי ביטוי בהתמכרות לסמים, בפיטורין רועשים של קונדיטורית מצטיינת שהעסיק בשם סאני (גיתית פישר), מריבות אין סופיות עם צוות העובדים ועד להטרדה מינית של אחת מהמלצריות שעובדות במסעדה בפרקיה האחרונים של הסדרה. במקביל לניהול המסעדה הסדרה עוסקת ברומן בגידה שמנהל דורי עם אלונה (רומי אבולעפיה), אשתו של חברו איש העסקים מיכה (דורון צברי), וכן ברומן שמנהל דורי עם שרה, רומן אשר מעורר את קנאתו של נמרוד. שותפתו העסקית של דורי היא אסנת (רותם סלע), ונראה שהיא הדמות היחידה שיודעת איך לנהל את דורי ולרסן את נטיותיו ההרסניות.

נמרוד מתחיל למצוא חן בעיני דורי ומקודם בקצב מהיר, אך במקביל שרה מתחבבת אף יותר ובסופו של יום דורי מעניק לה את האחריות להיות השף של המסעדה בזמן שהוא פורש לעיסוק בשפיטת ריאליטי בישול עם ישראל אהרוני.

בפרק האחרון של העונה הראשונה העלילה קופצת כמה חודשים קדימה, אסנת בהריון מתקדם ונראה שהיא קיבלה את השליטה במסעדה לאחר מריבה עם דורי הקשורה בהטרדה המינית שביצע במלצרית המסעדה. שרה שפית מוערכת מאוד ונמרוד טבח במסעדה.

עונה 2 – העלילה של עונה זו מתרחשת בערך שנתיים אחרי סיום העונה הראשונה. דורי הוא כוכב טלוויזיה, ללא המסעדה. נמרוד הוא טבח פס חם במסעדה חזקה שנתקל בתקרת הזכוכית של תחום המסעדנות. בעקבות משבר אישי ומפגש עם מיה, אשת עסקים ובת לאחת המשפחות העשירות בארץ, דורי פותח מסעדה חדשה, שם נמרוד מצטרף אליו כסו שף ומיה כשותפה. המפגש המחודש שלהם מעורר אינטריגות שהיו קיימות וגם חדשות. העונה השניה של הסדרה מסקרת את הקמת המסעדה החדשה עם כל מה שכרוך בזה. כשהעונה מתקדמת והמסעדה הולכת ונבנית נראה שהקמתה משפיעה מאוד על חיי הגיבורים.