בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

היוצר לצפייה ישירה

תיאור התוכן

היוצר לצפייה ישירה, היוצר להורדה, היוצר תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, היוצר כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, היוצר 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, The Creator לצפייה ישירה, The Creator להורדה, The Creator תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Creator כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, The Creator סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: היוצר (באנגלית: The Creator) הוא סרט פעולה ומדע בדיוני אמריקאי שבוים על ידי גארת’ אדוארדס, שגם כתב את התסריט יחד עם כריס וייץ. בסרט מככבים ג’ון דייוויד וושינגטון, ג’מה צ’אן, קן ואטאנבה ואליסון ג’ני. עלילת הסרט מתרחשת בעתיד המושפע ממלחמה בין המין האנושי לכוחות הבינה המלאכותית, ועוקבת אחר סוכן כוחות מיוחדים לשעבר שגויס לצוד ולהרוג את “היוצר”, שפיתח נשק מסתורי עם הכוח לסיים את המלחמה על ידי השמדת האנושות עצמה. הסרט צפוי להיות מוקרן בהקרנת בכורה בפסטיבל “Fantastic Fest” ב-26 בספטמבר 2023. הוא יצא לאקרנים בארצות הברית ב-29 בספטמבר, על ידי אולפני המאה ה-20. תקציר העלילה: בזמן מלחמה עתידית בין בני אדם וכוחות בינה מלאכותית, ג’ושוע, בחור קשוח ויוצא יחידה מיוחדת המתאבל על היעלמות אשתו, מגויס כדי למצוא ולהרוג את היוצר, האדריכל החמקמק של בינה מלאכותית מתקדמת אשר פיתח נשק מסתורי המסוגל להביא לסוף המלחמה – ולסופו של המין האנושי. ג’ושוע וצוות הסוכנים המבוחרים שלו עוברים את קווי האויב לתוך ליבו האפל של שטח שנכבש על ידי הבינה המלאכותית, רק כדי לגלות שהנשק מחריב העולמות שאותו הורו לו להשמיד הוא בינה מלאכותית שלבשה את צורתה של ילדה צעירה.