בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הילד לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הילד לצפייה ישירה, הילד להורדה, הילד שידור חי, הילד שידור ישיר, הילד 2023 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה, The Boy סרט ישראלי 2023 לצפייה ישירה או להורדה, הילד – סרטם של נמרוד פלג ויורם טולדנו לצפייה ישירה או להורדה – התוכנית המלאה באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר התוכנית: הילד (באנגלית: The Boy) הוא סרט סטודנטים ישראלי קצר אותו כתב וביים יהב וינר ובו מככבים יורם טולדנו ונמרוד פלג. הסרט הופק כסרט גמר במסגרת לימודיו של וינר במנשר לאמנות בהנחיית שמוליק מעוז (בימוי) וקרן ידעיה (תסריט) ובתמיכת קרן גשר לקולנוע רב תרבותי. הסרט, אשר תוקצב באמצעות מימון המונים וצולם בקיבוץ כפר עזה, מוקדש לזכרו של ג’ימי קדושים, חבר קיבוץ כפר עזה, שנהרג מפגיעת פצמ”ר ב-9 במאי 2008 בזמן שעבד בגינת ביתו. תקציר העלילה: אבינועם בן ה-60 (יורם טולדנו) ובנו הבכור ברק בן ה-25 (נמרוד פלג) הם שני חקלאים מקיבוץ שבעוטף עזה האמונים על השקיית החלקות החקלאיות של הקיבוץ הנמצאות סמוך לגדר המפרידה בין עזה לישראל. כאשר חברי הקיבוץ עומדים בפני סבב קרב נוסף מול רצועת עזה, אבינועם וברק מתמודדים עם המצב כל אחד בדרכו: אבינועם מתעקש להמשיך בשגרה ובעבודתו בשטח, ואילו ברק, הלוקה בפוסט טראומה צבאית, מתקשה לעצום עיניים ולהמשיך כרגיל.