בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

המארוולס לצפייה ישירה

תיאור התוכן

המארוולס לצפייה ישירה, המארוולס להורדה, המארוולס תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, המארוולס כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, המארוולס 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, המרוולס לצפייה ישירה או להורדה, המארולס לצפייה ישירה או להורדה, מארוולס לצפייה ישירה או להורדה, The Marvels לצפייה ישירה, The Marvels להורדה, The Marvels תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Marvels כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, The Marvels סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: המארוולס (באנגלית: The Marvels) הוא סרט גיבורי-על אמריקאי המבוסס על דמויותיהם של קרול דנברס/קפטן מארוול, קמאלה קאן/גברת מארוול ומוניקה רמבו מאת רוי תומאס, רוג’ר סטרן וג’י וילו וילסון. הסרט מופק על ידי אולפני מארוול ומופץ על ידי חברת וולט דיסני, ומהווה סרט המשך לסרט קפטן מארוול ולסדרה גברת מארוול וחלק מהיקום הקולנועי של מארוול. את הסרט ביימה ניה דאקוסטה עם תסריט מאת מייגן מקדוואל, ומככבות בו ברי לארסון, טיונה פאריס ואימאן ולאני בדמויותיהן של קרול דנברס, מוניקה רמבו וקמאלה קאן, לצדם של סמואל ל. ג’קסון, זואי אשטון, ופארק סאו-ג’ון. הסרט עלה לאקרנים בארצות הברית ב-10 בנובמבר 2023, כחלק מהשלב החמישי של היקום הקולנועי של מארוול. תקציר העלילה: קרול דנברס מונעת ומשמידה את השפעתה של המודיעין העליון הבנוי מבינה מלאכותית, דבר המוביל למלחמת אזרחים של גזע החייזרים “קרי” ולחורבן כוכב הלכת האלה. תוצאות ההתקפה גורמים לכוכב לאבד את משאבי הטבע.

דאר-בן, מנהיגה חדשה של גזע הקרי, מוצאת צמיד קוונטי, ולנערה הצעירה, קמלה קאן, יש את אותו צמיד המשלים אותו, ורותמת כוח כדי לקרוע נקודת קפיצה בחלל לכוכב הלכת האלה.

בינתיים, ניק פיורי, המתגורר כעת בתחנת החלל “.S.A.B.E.R”, המארחת שיחת הסכם שלום בין הגזעים קרי לסקרולים. מוניקה רמבו חוקרת את נקודת הקפיצה ליד תחנת החלל, בזמן שדנברס חוקרת את המקום שבו דאר-בן מצאה את הצמיד הקוונטי. כאשר רמבו נוגעת בשדה כוח סטטי בחריגות, היא, קמלה ודנברס מחליפות מקומות באמצעות טלפורטציה. שינוי המקומות גורמת לשלושה להילחם בגזע קרי הנמצאים בשלושה מקומות שונים, דבר ההורס את בית משפחת קאן.

השלושה מצטרפות למושבת הפליטים של הסקרולים על כוכב הלכת טרנקס, שם נמוגו הדיונים על יישוב מחדש. דאר-בן קורעת נקודת קפיצה נוספת, ששואבת אוויר מהכוכב. לאחר הצלת חלקית מהגזע, הסקרולים זועפים בדנברס בכך שנטשה אותם בחיפוש אחר כוכב לכת חדש. לאחר מכן, השלושה יוצרים צוות המכונה “המארוולס”. דנברס מספרת על אגדת צמידי הקוונטים ששימשו ליצירת אמצעי תחבורה של נקודות הקפיצה; השלושה הסתבכו בשל המגע ההדדי שלהן עם האנרגיה שלה כאשר דאר-בן שיבשה, וגורמת לאי יציבות באמצעי שמסכנת את היקום כולו.

דאר-בן מגיעה לכוכב המים אלאדנה, שם היא קורעת נקודת קפיצה נוספת כדי לשאוב את מי האוקיינוס לתוך האלה, לאחר מכן היא רוקמת את יעדה הסופי שבה היא תפיק אור מהשמש. המארוולס נלחמות ומכניעות אותה, אך דאר-בן גונבת את הצמיד הנוסף של קמלה ועונדת את שניהם כדי לקרוע חור נוסף בחלל. כוח עצום הורג את דאר-בן ומשאירה אחריה קרע לתוך הרב-יקום. לאחר שקמלה מחזירה לעצמה את הצמידים, היא ודנברס משתמשות בכוחותיהן המשולבים כדי להמריץ את רמבו שתאפשר לסגור את החור מהצד השני, אך לאחר הסגירה נתקעת בצד האחר. לאחר מכן, דנברס מפיקה אור שמשחזרת להאלה. לאחר היעדרותה של מוניקה, לקמלה ניתנה השראה לחפש גיבורי-על אחרים ולהקים קבוצה חדשה, ותחילה מציעה לקייט בישופ.

בסצנה שאחרי הכתוביות, רמבו מתעוררת ביקום המקביל שבו מתקבלת על ידי גרסה חלופית של אמה, מריה, והמדען המוטאנטי, האנק מק’קוי.