בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

המתאבקים לצפייה ישירה

תיאור התוכן

המתאבקים לצפייה ישירה, המתאבקים להורדה, המתאבקים תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, המתאבקים כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, המתאבקים 2023-2024 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, The Iron Claw לצפייה ישירה, The Iron Claw להורדה, The Iron Claw תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Iron Claw כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, The Iron Claw סרט 2023-2024 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: המתאבקים (באנגלית: The Iron Claw) הוא סרט דרמת ספורט ביוגרפית שנכתב ובוים על ידי שון דורקין (אנ’). הסרט מבוסס על חייו של המתאבק קווין ואן אריק ומשפחת ואן אריק. בסרט מככבים זאק אפרון, ג’רמי אלן וייט, האריס דיקינסון, מאורה טיירני, הולט מק’קלני ולילי ג’יימס. הסרט הוקרן בבכורה בתיאטרון בדאלאס, טקסס ב-8 בנובמבר 2023, ולאחר מכן, עלה לאקרנים בארצות הברית ב-22 בדצמבר 2023, תחת הפצת “A24”, ועתיד לעלות לאקרנים בממלכה המאוחדת ב-9 בפברואר 2024, תחת הפצת “סרטי ליונסגייט”, ובישראל ב-11 בינואר 2024. הסרט זכה לביקורות חיוביות מהמבקרים, ונבחר לאחד מ-10 הסרטים המובילים של שנת 2023 על ידי המועצה הלאומית לביקורת. תקציר העלילה: הסיפור האמיתי והמדהים של האחים ואן אריק הבלתי נפרדים, שעשו היסטוריה בשנות ה-80 כששלטו באופן מוחלט בעולם ההיאבקות המקצועית התחרותי והאגרסיבי. דרך ניצחונות וטרגדיות, ובצילו של אביהם השתלטן והקשוח ששימש להם כמאמן, האחים מחפשים תהילה אלמותית בזירה הגדולה ביותר בעולם הספורט.