בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

העיר הזאת לצפייה ישירה

תיאור התוכן

העיר הזאת לצפייה ישירה, העיר הזאת להורדה, העיר הזאת 2023 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה, The City לצפייה ישירה או להורדה, The City סרט ישראלי 2023 לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: העיר הזאת הוא סרט אופרת ראפ בלשית ישראלי המבוסס על מחזה באותו שם מאת עמית אולמן. הסרט יצא בהפקת דרומהפקות ותיאטרון האינקובטור, בו עלה המחזה, ובעזרת מימון בהדסטארט, ויצא לאקרנים ביולי 2023. הסרט עוסק בחקירה של הבלש ג’ו אודות תעלומת רצח המסתבכת כאשר מתגלה שמעורב בה פושע גדול. תקציר העלילה: למשרד החקירות הפרטי של הבלשים ג’ו וג’ק, נכנסת שרה בנט ומבקשת את עזרתו של ג’ו לחקור את היעלמותה של אחותה נעמי. יחד עם ג’ק, שותפו, השניים חוקרים את מקרה ההיעלמות ומגלים שאחותה של שרה נרצחה, וברצח מעורב פושע גדול בשם “מנשה”. במהלך החקירה ג’ק מנסה להניא את ג’ו מלהמשיך בחקירה ולאחר מכן ג’ק נרצח. מפקח המשטרה מקמרפי ושותפו צ’אקי חושדים שג’ו הבלש רצח את השותף שלו, רצח את נעמי בנט, ובדה מליבו את הקשר שלו עם אחותה שרה. ג’ו נחקר במשטרה, מתוודה על הרצח ונידון לעונש מוות בתלייה. רגע לפני שעלה לגרדום, בנאום המילים האחרונות, חושף ג’ו בפני הקהל את זהותו של מנשה שגם אחראי על הרצח של נעמי בנט. מנשה נעצר במקום.