בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הפליליסטיות פרק 7 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הפליליסטיות פרק 7 לצפייה ישירה, הפליליסטיות פרק 7 להורדה, הפליליסטיות פרק 7 שידור חי, הפליליסטיות פרק 7 שידור ישיר, הפליליסטיות עונה 1 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה, הפליליסטיות עונה 1 פרק 7 שידור חי ישיר, פליליסטיות פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה, פליליסטיות עונה 1 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: הפליליסטיות היא תוכנית מציאות תיעודית ישראלית העוקבת אחר עורכות דין בתחום הפלילים. התוכנית משודרת החל מ-12 במרץ 2024 ברשת 13. התוכנית תוכננה במקור לעלות לשידור ב-17 באוקטובר 2023, אך היא נדחתה בעקבות פריצתה של מלחמת חרבות ברזל. התוכנית עוסקת בעורכות הדין של העבריינים וראשי ארגוני פשע בישראל, המחליטות להקים ביחד משרד עורכות דין משותף. התוכנית עוקבת אחר חייהן, המורכבות בשילוב בין קריירה לחיים אישיים, הקשיים במציאת זוגיות ועוד. סדרת דוקו-ריאליטי שתיתן הצצה לחייהן של עורכות הדין המובילות בישראל בתחום הפלילי ותחשוף את המורכבות בין שילוב קריירה מצליחה לחיים הפרטיים.