בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הצבי פרק 5 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הצבי פרק 5 לצפייה ישירה, הצבי פרק 5 להורדה, הצבי פרק 5 שידור חי, הצבי פרק 5 שידור ישיר, הצבי עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, הצבי עונה 1 פרק 5 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: הצבי היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמה. את הסדרה יצרה וביימה קרן מרגלית וחברת קומא סטודיוס. בדמויות הראשית משחקים סוזאנה פפיאן, גאלה קוגן, אור בן מלך, נטע רוט ולב לוין. הפקת העונה החלה בשנת 2023 והיא משודרת החל מ-5 במרץ 2024 בכאן 11. תקציר העלילה: במרכז עלילת הצבי נמצאת משפחת ציפיס האמידה – ההורים אריה וחיה ושלוש בנותיהם: סוניה, פרומה ואיטה. המשפחה מגיעה לירושלים הקנאית והחשוכה בסוף המאה ה-19 בעקבות חזון חובבי ציון של אב המשפחה. פרומה בת ה-19, אידאליסטית רוסייה שרואה במלחמות הפרולטריון את עתידה, מתכננת לחזור בחשאי לפימה, אהובה המהפכן באודסה, ובינתיים עובדת בעיתון “הצבי” של אליעזר בן-יהודה. בעבודתה נחשפת פרומה לסיפורים על לינץ׳ אכזרי כנגד נערות יהודיות צעירות במטרה ״לחנך״ אותן, סיפורים שבקהילה יעשו הכול כדי שלא יפורסמו בעיתון. פרומה הופכת לעיתונאית חוקרת בעיתון של בן יהודה ומבלי לשים לב היא מתאהבת בשפה העברית. תקציר רשמי: צעירה יהודייה מגיעה עם משפחתה לירושלים החשוכה, שם תוכניותיה לברוח חזרה לאהובה ברוסיה מתעכבות כשהיא מתחילה לעבוד בעיתונו של אליעזר בן יהודה.