בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

הקרדשיאנס עונה 4 פרק 6 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

הקרדשיאנס עונה 4 פרק 6 לצפייה ישירה, הקרדשיאנס עונה 4 פרק 6 להורדה, הקרדשיאנס עונה 4 פרק 6 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, הקרדשיאנס עונה 4 פרק 6 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, משפחת קרדשיאן עונה 4 פרק 6 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, The Kardashians עונה 4 פרק 6 לצפייה ישירה, The Kardashians עונה 4 פרק 6 להורדה, The Kardashians עונה 4 פרק 6 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Kardashians עונה 4 פרק 6 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: הקרדשיאנס (באנגלית: The Kardashians) היא תוכנית מציאות אמריקאית המתמקדת בחיים האישיים של משפחת קרדשיאן-ג’נר. התוכנית החדשה יוצאת בעקבות התוכנית האחרונה שלהם “משפחת קרדשיאן”, שהסתיימה ביוני 2021 לאחר שידור של 20 עונות ב-E!. הסדרה מתמקדת בעיקר באחיות קורטני, קים וקלואי קרדשיאן ובאחיותיהן למחצה, קנדל וקיילי ג’נר, ואמן, קריס ג’נר. היא מציגה גם את בני הזוג הנוכחיים ובעבר של האחיות קרדשיאן, כולל טראוויס בארקר, קניה וסט, טריסטן תומפסון, טראוויס סקוט וסקוט דיסיק, עם הופעות אורח של חברים שונים בתעשיית הבידור. הסדרה עלתה ב-14 באפריל 2022 בשירות הסטרימינג הולו. לפני שהסדרה עלתה לראשונה, היא זכתה לאור ירוק על ידי הולו להשקה רב-עונתית עם סך של ארבעים פרקים. העונה השנייה עלתה ב-22 בספטמבר 2022. העונה השלישית עלתה לשידור ב-25 במאי 2023. ב-8 בספטמבר 2020, משפחת קרדשיאן-ג’נר הודיעה שסדרת הריאליטי הוותיקה שלהם, “משפחת קרדשיאן”, תסתיים בשנת 2021. הסדרה שודרה מאז 2007 במשך 20 עונות בערוץ E!. הסדרה הסתיימה ב-20 ביוני 2021. בדצמבר 2020, במהלך אירוע הצגת המשקיעים של דיסני, הוכרז שהאחיות קרדשיאן-ג’נר, קים, קורטני וקלואי קרדשיאן, קנדל וקיילי ג’נר, ואמן, קריס ג’נר חתמו על עסקה בלעדית רב-שנתית ליצירת תוכן גלובלי עבור הולו. באוקטובר 2021, הוכרז כי סדרת קרדשיאן-ג’נר בהולו תופק על ידי חברת ההפקה הבריטית, פולוול 73. ב-1 בינואר 2022, שם הסדרה הוכרז על ידי הולו. הסדרה מופקת על ידי בן וינסטון, דניאל קינג, אמה קונווי ואליזבת ג’ונס עבור פולוול 73, קריס ג’נר, קים קרדשיאן, קורטני קרדשיאן, קלואי קרדשיאן, קנדל ג’נר וקיילי ג’נר עבור קרדשיאן ג’נר הפקות וראיין סיקרסט. קינג משמש גם בתור מנהל הסדרה. ביולי 2022, הולו הכריזה שהעונה השנייה אמורה לעלות לאוויר ב-22 בספטמבר 2022.