בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ווארט פרק 5 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

ווארט פרק 5 לצפייה ישירה, ווארט פרק 5 להורדה, ווארט פרק 5 שידור חי, ווארט פרק 5 שידור ישיר, ווארט עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, ווארט עונה 1 פרק 5 שידור חי ישיר, וורט פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, וורט עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה וא להורדה, וארט פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, וארט עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, ורט פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: דוקו-ריאליטי שיספק הצצה ראשונה אל עולם השידוכים במגזר החרדי, כשבכל שבוע מועצת השדכנים תנסה למצוא את השידוך המושלם – “ווארט”, תוכנית הדוקו-ריאליטי החדשה של רשת 13, תעסוק בעולם השידוכים החרדי ותחשוף לראשונה את הדרך לחתונה המיוחלת בחברה החרדית. במהלך התוכנית תתועד קבלת ההחלטות בתהליך השידוך והקווים המנחים בבחירת הפרטנר הזוגי. במסגרת התוכנית, “מועצת השדכנים” תלווה את המשתתפים. המועצה, שמורכבת בין היתר גם מיקי רייסנר ושרה פכטר, דמויות מובילות בקהילה החרדית, תעסוק בכל פרק במספר זוגות ותנסה לשדך עבור כל אחד את בן או בת הזוג המושלמים במטרה להגיע לווארט. ווארט היא תוכנית מציאות תיעודית ישראלית העוסקת בעולם השידוכים בחברה החרדית. התוכנית תשודר החל מ-20 במאי 2024 ברשת 13. התוכנית תעסוק בעולם השידוכים בחברה החרדית בדרך לחתונה. במהלכה יתועדו תהליכי קבלת ההחלטות בתהליך השידוך והקווים המנחים בבחירת הפרטנר הזוגי. את המשתתפים בתוכנית ילוו “מועצת השדכנים” בראשם של יקי רייסנר ושרה פכטר, שינסו להביא את המשתתפים בתוכנית לווארט, שמשמעותו אירוסים והחלטה על חתונה. שם התוכנית נגזר מהמילה “ווארט”, “מילה” ביידיש, שמשמעותה הוא סגירת השידוך.