בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

זה לא אולפן שישי עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

זה לא אולפן שישי עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה, זה לא אולפן שישי עונה 4 פרק 1 להורדה, זה לא אולפן שישי עונה 4 פרק 1 שידור חי, זה לא אולפן שישי עונה 4 פרק 1 שידור ישיר, זה לא אולפן שישי עם קטורזה וארז עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, קטורזה וארז – זה לא אולפן שישי עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, ישראל קטורזה וארז טל – זה לא אולפן שישי עונה 4 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: זה לא אולפן שישי היא תוכנית בידור, המשודרת בערוץ 12 של קשת. שידור התכנית החל בשנת 2021, ומוגשת על ידי ארז טל, ישראל קטורזה ודליה מזור. בתוכנית זו דליה מזור מסכמת את העניינים החשובים שהיו במהלך השבוע, ולכך ארז טל וישראל קטורזה מגיבים באופן קומי. ברוב פרקי התכנית ישנה פינה, שבמסגרתה מותחים את ישראל קטורזה ומבהילים אותו. בסיומו של כל פרק מוקרנים הפספוסים (אנ’), שהתרחשו במהלך צילומי אותו פרק. ב-4 בפברואר 2022 פורסם קדימון לעונה השנייה של התוכנית שתעלה ב-11 בפברואר 2022. בכל שישי, מיד אחרי אולפן שישי, הם יסגרו את השבוע עם החדשות הכי מצחיקות שיש.