בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

זרה עונה 7 פרק 4 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

זרה עונה 7 פרק 4 לצפייה ישירה, זרה עונה 7 פרק 4 להורדה, זרה עונה 7 פרק 4 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, זרה עונה 7 פרק 4 כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, Outlander עונה 7 פרק 4 לצפייה ישירה, Outlander עונה 7 פרק 4 להורדה, Outlander עונה 7 פרק 4 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Outlander עונה 7 פרק 4 כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: זרה (באנגלית: Outlander) היא סדרת דרמה בריטית-אמריקאית, המבוססת על סדרת ספרי המסע בזמן “נוכרייה” מאת דיאנה גבלדון. את הסדרה עיבד רונלד ד. מור והפיקו “Sony Pictures Television” ו-“Left Bank Pictures” עבור רשת הטלוויזיה Starz. שידור הבכורה של הסדרה היה ב-9 באוגוסט 2014. בסדרה מככבת קטרינה באלף בדמות קלייר רנדל, אישה נשואה ששירתה כאחות במלחמת העולם השנייה, ובשנת 1945 היא נוסעת בזמן לסקוטלנד של שנת 1743. שם היא פוגשת את ג’יימי פרייזר (סם היוגן) הלוחם איש ההיילנדס ומוצאת עצמה מעורבת במרידות היעקוביטים. העונה השנייה מבוססת על הספר “שפירית בענבר”, היא בת 13 פרקים, ושודרה לראשונה ב-9 באפריל 2016.[3] ב-1 ביוני 2016 חודשה הסדרה לעונה שלישית ורביעית שהם עיבודים לספרים הבאים בסדרת הספרים: “נוסעת מעבר לזמן” ו”תופי הסתיו”. שידור העונה השלישית החל ב-11 בספטמבר 2017 והסתיים ב-10 בדצמבר. העונה הרביעית החלה את שידוריה ב-4 בנובמבר 2018 וחודשה לעונה חמישית שעלתה לשידור בפברואר 2020. צילומי עונה שישית החלו בפברואר 2021, בהמשך יצאה הודעה על עונה שביעית שעתידה להצטלם. בישראל הסדרה משודרת בערוץ yes Drama ובסלקום tv. בנטפליקס זמינות ארבע העונות הראשונות. תקציר העלילה: הסדרה מתמקדת בניסיונות של גיבורת הספר, שחזרה בזמן בנסיבות מסתוריות, למנוע את קרב קלודן, שיאו של מרד היעקוביטים בשנת 1745. במהלך מרד זה ניסו שבטי הרמה הסקוטית (“היילנדרס”) להתאחד תחת הנהגתו של הנסיך הגולה צ’ארלס אדוארד סטיוארט, ולכבוש את כס השלטון הבריטי. המרד נכשל בתבוסה קשה של הסקוטים בקרב קלודן. בתגובה למרד ביצעו הבריטים טיהור אתני אכזרי בשבטים הסקוטיים, שהטביע חותם קשה בתרבות הסקוטית. זיכרון המרד מלווה את ההיסטוריה הלאומית הסקוטית מאז ועד היום. הספר והסדרה בעקבותיו מתארים בפרוטרוט את החיים ברמה הסקוטית במאה ה-18, מבחינות רבות. בחלק מפרקי הסדרה אף משוחחים השחקנים בשפה הגאלית סקוטית. הסדרה מתמקדת בסיפורה של קלייר רנדל, אחות קרבית נשואה משנת 1945, שבאופן מסתורי נשלחת אחורה בזמן לשנת 1743, לעולם שלא מוכר לה וחייה נמצאים בסכנה. כאשר מוכרחת קלייר להינשא לג’יימי פרייזר – לוחם סקוטי צעיר ורומנטיקן, פורץ בין השניים רומן מלא תשוקה שקורע את לבה של קלייר בין שני גברים שונים במידה ניכרת, בשתי תקופות חיים שונות.