בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

חדרי הבית לצפייה ישירה

תיאור התוכן

חדרי הבית לצפייה ישירה, חדרי הבית להורדה, חדרי הבית 2016 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: חדרי הבית (באנגלית: Indoors) סרט דרמה ישראלי משנת 2016 בבימויו של איתן גרין, עם יובל סגל, עידו זייד, אסנת פישמן ודני שטג בתפקידים הראשיים. זה סרטו היחיד של עידו זייד (בנו של השחקן גל זייד) המשחק בתפקיד ראשי כנער מתבגר. העלילה היא על קבלן בניין ירושלמי המעביר את משפחתו לבית מפואר יותר ומסתבך בהתרסקות כלכלית. האיום הכלכלי מקרב בין בני המשפחה הנחלצים לעזרתו. איתן גרין היה מועמד לפרס אופיר על התסריט, 2016. תקציר העלילה: אברהם נאווי (יובל סגל) גר עם אשתו דסי (אסנת פישמן) ובנו המתבגר דורון (עידו זייד) בדירה חדשה ומרווחת בירושלים לשם עברו לאחריו שהשקיע בה את כל חסכונותיו. דורון הוא בן 14 ושחקן בנבחרת הכדורסל של בית הספר שמאמן המורה לספורט והיסטוריה, דולברג (אריה צ’רנר). דולברג הוא מורה קשוח ונוזף כל הזמן בדורון על משחקו. הוא מטיל עליו לכתוב עבודה על בוכנוואלד.

אברהם הוא קבלן בניין ועסקיו הולכים ומתמוטטים בגלל ניהול כושל ובגלל תאונת עבודה שמשביתה פרויקט בנייה גדול. כדי להמשיך בעבודה הוא פונה לבנק, אבל המנהל גדעון (יפתח קמינר) מסרב לתת לו הלוואה ומציע שימכור את דירתו. אברהם מסרב למכור את דירתו ופונה לשוק האפור אבל גם שם הוא מתקשה להחזיר את ההלוואה עם הריבית הרצינית ואיש השוק האפור (שמואל כהן) מכריח אותו למסור את מכוניתו ומאיים עליו ועל משפחתו. גם ידידו הקבלן יפתח (דן תורג’מן) מסרב לעזור לו.

יחסיו עם דסי רופפים, והיא שעובדת כאחות ב”שערי צדק” נוסעת עם משלחת רפואית לרומניה בעיקר כדי להינתק קצת ממנו. מי שתומך בו בעיקר נפשית הוא גיסו שמואל (דני שטג). כשהנושים מאיימים עליו ועל דורון וממתינים לו למטה, הוא בורח עם דורון לבית משפחתו של שמוליק שם מארחות אותו אשתו אורנה (שרון שטרק) החוזרת בתשובה ושלושת בנותיהם.

אברהם חייב לסוחר חומרי הבניין לויקו (יעקב זדה דניאל) 40.000 ש”ח. לויקו מתעמת אתו אך שמואל מתערב ומכה אותו. לויקו מקלל ומבטיח לחזור עם חברים. אברהם מודיע על המצב לדסי והיא כועסת עליו מאוד אבל לבסוף מחליטה לחזור ארצה ולהתאכסן אצל אחיה.

דורון מודע לכל הצרות של אביו וזה משפיע על משחקו בכדורסל תחת דולברג הקפדן עד שברגע אחד הוא מתפרץ בבכי ודולברג מבין את המצב ומתרכך. דסי אינה רוצה להישאר אצל אחיה והולכת עם דורון לראות דירה שמיועדת להשכרה ומסתבר שזו דירתו הצנועה של דולברג.

מנהל העבודה סלים (ג’מיל ח’ורי) מציע לאברהם לעבוד אצלו ולשלם לאט את חובותיו. הפועל הפצוע תאופיק (מג’ד ביטאר) צועק על אברהם שאין לו מה לאכול.

אברהם נשבר, חוזר לדירת המשפחה ולוקח כמות גדולה של כדורים במטרה להתאבד. דורון מוצא אותו, גורם לו להקיא ודסי מזעיקה מד”א אך אברהם מתאושש ומסרב להתפנות לבית החולים.

למחרת הוא עולה לגג ומנסה לחתוך את הרשת מעל המעקה כדי להתאבד. ברגע זה מגיע לויקו עם שני עוזרים כדי לגבות את החוב. לויקו מודע לעובדה שאברהם ניסה פעמיים להתאבד, מתרכך ומסביר לו את חשיבות החיים.

הסרט מסתיים ללא פתרון לבעייתו של אברהם.