בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

חולית: חלק שני לצפייה ישירה

תיאור התוכן

חולית: חלק שני לצפייה ישירה, חולית: חלק שני להורדה, חולית: חלק שני תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, חולית: חלק שני כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, חולית: חלק שני 2024 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, חולית 2 לצפייה ישירה, חולית 2 להורדה, חולית 2 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, חולית 2 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, חולית 2 סרט 2024 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Dune: Part Two לצפייה ישירה, Dune: Part Two להורדה, Dune: Part Two תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Dune: Part Two כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Dune: Part Two סרט 2024 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Dune 2 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: חולית: חלק שני (באנגלית: Dune: Part Two) הוא סרט מדע בדיוני אמריקאי בבימויו של דני וילנב על פי תסריט מאת ג’ון ספאייטס, וילנב ואריק רות’. הסרט הוא חלקו השני של הסרט “חולית”, שעלה לאקרנים בשנת 2021. זוהי הפקה בינלאומית משותפת של קנדה, הונגריה, בריטניה וארצות הברית, והוא השני מתוך עיבוד דואולוגי לרומן באותו השם שיצא לאור בשנת 1965 מאת פרנק הרברט המתמקד בחציו השני של הרומן. בסרט מככבים אנסמבל שחקנים הכולל את טימותי שאלאמה, זנדאיה, רבקה פרגוסון, ג’וש ברולין, אוסטין באטלר, פלורנס פיו, דייב בטיסטה, כריסטופר ווקן, לאה סדו, סטלאן סקושגורד, שרלוט רמפלינג וחוויאר בארדם.

פיתוחו של הסרט החל לאחר שזכויות הפקת עיבודיה הקולנועיות והטלוויזיוניות של הרומן “חולית” נרכשה על ידי אולפני לג’נדרי בשנת 2016. בשנת 2017, הוכרז כי את העיבוד הקולנועי יביים וילנב וכי בכוונתו להפיק עיבוד בן שני חלקים לרומן בשל מורכבותו. עם זאת, נמסר כי החלק השני יזכה לאור ירוק רק על סמך הצלחתו הקופתית והמסחרית של החלק הראשון, דבר שהדאיג את וילנב לאור הפצתו הסימולנטית בבתי הקולנוע ובשירות המדיה “HBO Max. לאחר הצלחתו הביקורתית והמסחרית של החלק הראשון, נמסר באוקטובר 2021 כי אולפני האחים וורנר ואולפני לג’נדרי נתנו אור ירוק להפקת הסרט. צילומי הסרט התקיימו בבודפשט, איטליה, ירדן ואבו דאבי בין החודשים יולי ודצמבר 2022.

בכורתו של הסרט התקיימה בכיכר לסטר שבלונדון ב-15 בפברואר 2024. בישראל, הסרט עלה לאקרנים ב-27 בפברואר 2024, והוא עתיד לעלות לאקרנים בארצות הברית ב-1 במרץ 2024, תחת הפצתם של אולפני האחים וורנר.

תקציר העלילה: בפרולוג הסרט, כותבת הנסיכה אירולן קורינו בחשאי כי ייתכן שפול אטראידיס עודנו בחיים, בעוד שאביה, הקיסר שדאם הרביעי, שוקע בדכדוך לאחר נפילת בית אטראידיס.

בכוכב אראקיס, נופלים שבט הדררים, בהנהגתו של סטילגאר, פול וליידי ג’סיקה, למארב של בית הארקונן בדרכם אל סיטש טאבר, אך מצליחים לגבור עליהם בהצלחה. בהגיעם לסיטש, מתעורר בקרב חלק מהדררים חשד לגבי היותם של פול וליידי ג’סיקה מרגלים מטעם בית הארקונן; כשמנגד דררים אחרים מאמינים בהם לאור נבואה העוסקת באם ובנה שיביאו שגשוג לאראקיס.

סטילגאר מודיע לג’סיקה שאם המנזר גוססת, וכופה עליה להפוך למחליפתה על ידי שתיית מי החיים, רעל מעורר תודעה הנחשב כקטלני לגברים ולנשים שטרם אומנו בדרכי “בנות גשרית”. ליידי ג’סיקה ממירה את הרעל ועל ידי כך, שורדת ויורשת את זיכרונותיה של כל אם קדמונית בשושלת הגנטית שלה. ללא ידיעת אף אחד מלבד פול, ליידי ג’סיקה הרה; ומי החיים מעוררים בטרם עת את מוחה של בתה. בעקבות זאת, מתחילה ליידי ג’סיקה לנהל שיחות רוחניות עם בתה שבבטנה ומאמינה כי ראשית יש לשכנע את הדררים המתגוררים בצפון אראקיס בנבואה, החל מרפי-השכל שבהם. צ’אני וידידתה, שישקלי, חושבות שהנבואה שקרית, אך כשפול נואם על כך שהוא אינו מעוניין בכוח אלא להילחם לצדם, צ’אני מתחילה לכבדו ולהתאהב בו.

בהדרגה, מאמץ פול את דרכי הדררים, לומד את שפתם ועובר מבחנים כמו רכיבה על עקלתון. פול אף מתחיל לנהל מערכת יחסים עם צ’אני, הופך ללוחם ומסייע בפשיטות על קוצרי המרקוח של בית הארקונן, וזוכה בקרב שבט הדררים לכינויים “מוא’דיב” ו”אוצול”. ליידי ג’סיקה, שלה מניעים משלה, מנחה רוחנית את פול בניגוד לשיקול דעתו שלו, ואף מזינה בקרב הדררים את האמונה בדת המוא’דיב, שבה היא הופכת לדמות בולטת.

גלוסו ראבאן, שאחיזתו בהפקת המרקוח הולכת ומתרופפת, מגביר את הפשיטות על שבט הדררים במטרה לרצות את דודו, הברון ולדימיר הארקונן, ששב בינתיים לכוכב גידי פריים. שם, אחיינו המועדף של הברון, פייד-ראוטה, נלחם בטורנירי גלדיאטורים כתחביב. ליידי מרגו פנרינג, אקוליטה מטעם “בנות גשרית” שנשלחה על ידי אם המנזר גאיוס מוהיאם, מפתה את פייד-ראוטה להבטיח את הגנים שלו עבור תוכנית הרבייה של המסדר אם לא יהיה ניתן להבטיח את המשכיות השושלת של פול.

בינתיים, משלימה ליידי ג’סיקה את מסעה הדתי בצפון, והיא שמה את פעמיה דרומה במטרה להתאחד עם הפונדמנטליסטים שם. עם זאת, פול זועם על מעשיה וחושש מהתלקחותה של מלחמת קודש אם ימשיך דרומה כמשיח אראקיס; ומחליט להישאר בצפון על מנת להמשיך להילחם בבית הארקונן. ג’סיקה מגלה במהרה שמי החיים הם נוזל המופרש על ידי עקלתון מתבגר ברגע שהוא מוטבע. הברון מוריד את ראבאן בדרגה בשל כשלונו לעצור את מרידותיהם של שבט הדררים, מה שהופך את פייד-ראוטה הלכה למעשה לשליטה החדש של אראקיס. פול מתאחד עם גורני האלק, שהצטרף למבריחים לאחר נפילת בית אטראידיס.

כשהוא מבין שפול מתכונן למלחמה, גורני מוביל אותו אל ראשי הנפץ האטומיים החבויים של בית אטראידיס. חייליו של פיד תוקפים את סיטש טאבר, הורגים את שישקלי ומאלצים את הניצולים, כולל פול, לנסוע דרומה. בניגוד לרצונה של צ’אני, פול שותה ממי החיים; ועל אף שהוא אינו מת, אלא מתעורר עם תחושה ברורה יותר של העבר והעתיד, מקבל פול חיזיון העוסק באחותו, עאליה, ומבין שהברון הוא סבו מצד אמו.

בדרום, מנהיגי שבטי הדררים מקווים שפול יאתגר את מנהיגותו של סטילגאר, אך פול מסרב ומגנה את רצונם. כשלבסוף הוא מקבל את גורלו כמשיח הדררים, פול מכריז על עצמו כליסאן אל גאיב ומסרב לסלק בכוח את סטילגאר. הוא מקבל את מלוא שלטונו על הדררים ומערער על שלטונו של הקיסר, שמגיע לאראקיס עם אירולן, מוהיאם וחיילי הסרדאוקאר. פול קוטע את עימותו של הקיסר עם הברון באמצעות שיגור ראשי הנפץ האטומיים אל מבצר המעוז של ארקין. כשהם רכובים על עקלתונים, הדררים משתלטים על כוחות הסרדאוקאר ופורצים את הגנותיה של ארקין, ואילו גורני מצליח להרוג את ראבאן בעוד זה האחרון מנסה להימלט.

בארקין, פול נכנס לחדר הכס והורג את הברון בעודו חושף בפניו כי הוא נכדו, ומצווה להעביר את הקיסר ושאר הנוכחים אל תוך המעון, שם הוא מאיים להשמיד את המרקוח לנצח אלא אם כן ימסור לו הקיסר את כס המלכות הקיסרי. פייד-ראוטה מאתגר את פול להילחם נגדו בדו-קרב כשבידו להב הקיסר, ובסופו של דבר מפסיד לו. לאחר מכן, מציעה אירולן לפול את ידה בברית נישואין על מנת לחתום את ניצחונו. ללא ברירה אחרת, נכנע הקיסר לאולטימטום של פול בעוד שצ’אני, שכועסת על החלטתו של פול להינשא לאירולן, עוזבת ונעלמת כשהיא רכובה על גב העקלתון.

מעל שמי ארקין, מגיעות ספינות המכילות בתים גדולים רבים המסרבים לקבל את עלייתו של פול לשלטון, מה שגורם לו להורות לצבא הדררים שלו “לשלוח אותם לגן עדן”. במקביל, חוזות ג’סיקה ועאליה, ש”נולדה לפני לידתה”, כי זו היא תחילתה של מלחמת הקודש של המוא’דיב.