בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

חמישה לילות אצל פרדי לצפייה ישירה

תיאור התוכן

חמישה לילות אצל פרדי לצפייה ישירה, חמישה לילות אצל פרדי להורדה, חמישה לילות אצל פרדי תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, חמישה לילות אצל פרדי כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, חמישה לילות אצל פרדי 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Five Nights at Freddy’s לצפייה ישירה, Five Nights at Freddy’s להורדה, Five Nights at Freddy’s תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Five Nights at Freddy’s כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Five Nights at Freddy’s סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Five Nights at Freddys לצפייה ישירה או להורדה, 5 Nights at Freddys לצפייה ישירה או להורדה, 5 לילות אצל פרדי לצפייה ישירה או להורדה, חמש לילות אצל פרדי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: “חמישה לילות אצל פרדי” (באנגלית: Five Nights at Freddy’s) הוא סרט אימה על-טבעי אמריקאי המבוסס על סדרת משחקי הווידאו באותו השם מאת סקוט קות’ון. הסרט בוים על ידי אמה טאמי ונכתב על ידי קות’ון יחד עם טאמי וסת’ קאדלבאק. בסרט מככבים ג’וש האצ’רסון, אליזבת לייל, פייפר רוביו, קאט קונר סטרלינג, מרי סטיוארט מסטרסון ומת’יו לילארד. העלילה סובבת סביב המאבטח מייק שמידט, שעובד בעבודה לילית חדשה במרכז בילוי משפחתי נטוש, ומגלה שם את ארבעת הבובות המכניות, אשר הורגים כל מי שנמצא שם אחרי חצות. העיבוד הקולנועי של “חמישה לילות אצל פרדי” החל באפריל 2015, עם מעורבותם של אולפני האחים וורנר. רוי לי, דייוויד קצנברג וסת גרהאם-סמית’ היו אמורים להפיק אותו, כשגיל קינן הוכרז כבמאי וכתסריטאי שותף. לאחר מספר עיכובים בהפקה, גרסת האחים וורנר כבר לא זזה קדימה וקינן נשר מהפרויקט. במרץ 2017, “בלאמהאוס הפקות” הוכרזה כחברת ההפקה החדשה, כאשר כריס קולומבוס אמור לביים ולכתוב יחד. גם קולומבוס עזב בסופו של דבר את הפרויקט, ואמה טאמי הוכרזה כמחליפה שלו באוקטובר 2022. צוות השחקנים הראשי אושר בדצמבר. צילומי הסרט החלו בפברואר 2023 בניו אורלינס והסתיימו באפריל. הסרט עלה לאקרנים בארצות הברית ב-27 באוקטובר 2023, ולשירות הסטרימינג Peacock בהפצת “סרטי יוניברסל” ב-27 באוקטובר 2023. בישראל, הסרט עתיד לעלות לאקרנים ב-7 בדצמבר 2023. במקור, היה צריך לעלות לאקרנים כבר ב-26 באוקטובר, אך בשל מלחמת חרבות ברזל נדחה. תקציר העלילה: מייק שמידט, שומר אבטחה, מתחיל עבודה חדשה במשמרת לילה ב”פיצרייה של פרדי פאזבר”, פיצרייה ומשחקייה לילדים. להפתעתו, הוא מגלה שארבעת הבובות המכניות של הפיצרייה – פרדי פאזבר, בוני, צ’יקה ופוקסי – מתעוררות לחיים אחרי חצות ותוקפות את כל מי שמעז להיכנס.