בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

חשיפה עונה 2 פרק 32 – המלחמה של לינור לצפייה ישירה

תיאור התוכן

חשיפה עונה 2 – המלחמה של לינור לצפייה ישירה או להורדה, חשיפה עונה 2 פרק 32 לצפייה ישירה, חשיפה עונה 2 פרק 32 להורדה, חשיפה עונה 2 פרק 32 שידור חי, חשיפה עונה 2 פרק 32 שידור ישיר, חשיפה עם חיים אתגר עונה 2 פרק 32 לצפייה ישירה או להורדה, חשיפה עם חיים אתגר 2022 עונה 2 פרק 32 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: חשיפה היא תוכנית תחקירים ישראלית בהגשת חיים אתגר, המשודרת בערוץ קשת 12. העונה הראשונה של התוכנית שודרה מפברואר עד יולי 2020 במשך 11 פרקים. החל מאוקטובר 2020 משודרת העונה השנייה של התוכנית. בתוכנית חיים אתגר חושף סיפורים לא ידועים על אנשים ידועים, בין היתר שודרו תוכניות בהם רואיינו אישים רבים בהם: טהוניה רובל, רפי רפאלי ודור רפאלי, סיוון רהב-מאיר, גליה אלבין, רון קופמן ואישים נוספים. פרק הפתיחה של התוכנית השיג נתון רייטינג גבוה של 18.6%, פרק הפתיחה של העונה השנייה אף גבר על העונה הקודמת עם 21 אחוזי רייטינג. תקציר הפרק: לינור אברג’יל יוצאת למאבק חוצה גבולות מול ארגוני הנשים הבינלאומיים, שעומדים מהצד מאז ה-7 באוקטובר. ומה קרה בעימות הלא ייאמן עם הנציגה הבכירה באו”ם?