בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

טאבו עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

טאבו עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה, טאבו עונה 2 פרק 6 להורדה, טאבו עונה 2 פרק 6 שידור חי, טאבו עונה 2 פרק 6 שידור ישיר, טבו עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה או להורדה, טאבו 2024 פרק 6 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: טאבו היא תוכנית מציאות תיעודית קומית ישראלית המבוססת על הפורמט הפלמי “Taboe” (אנ’), שבמסגרתה חנוך דאום יוצא לחופשה עם ארבעה אנשים המשתייכים לקבוצת מיעוט או בעלי לקות מסוימת. התוכנית משודרת החל מ-22 באוקטובר 2022 בכאן 11. מבנה התוכנית: בכל פרק יוצא חנוך דאום לחופשה עם ארבעה אנשים שלכולם מכנה משותף – לקות כלשהי או השתייכות לקבוצת מיעוט. במהלך החופשה הוא מנהל איתם שיחות עומק ושומע מהצד שלהם איך נראים חייהם. בסיומה של החופשה הוא מעלה מופע סטנדאפ שנכתב במיוחד בנושא הפרק כשבשורה הראשונה יושבים ארבעת המשתתפים. קטעי המופע מושלבים במהלך הפרק. שם הסדרה לקוח מרעיון הטאבו, בו משתמשים כדי להגיד שיש נושאים שאסור לצחוק עליהם, ובעצם מדירים נושאים מהשיח החברתי. תקציר רשמי: חנוך דאום פורץ את גבולות הפוליטיקלי קורקט ומחפש מה מצחיק בחיים, גם אם מדובר בחיים שכרוכים בקושי גדול.