בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

טיטו ורוחו פרק 2 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

טיטו ורוחו פרק 2 לצפייה ישירה, טיטו ורוחו פרק 2 להורדה, טיטו ורוחו פרק 2 שידור חי, טיטו ורוחו פרק 2 שידור ישיר, טיטו ורוחו עונה 1 פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה, טיטו ורוחו עונה 1 פרק 2 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: אחרי שהפתיעו וריגשו עם “אורי ואלה” הנהדרת, היוצרים דינה סנדרסון ויובל שפרמן חוזרים עם “טיטו ורוחו” בכיכובו של פבלו רוזנברג, שגילם בסדרה המקורית את השף צוקי. טיטו (רוזנברג) הוא שף מפורסם אך לא מאוד מוצלח – והוא ובת זוגו, הדוגמניות ההריונית עדן (מגי אזרזר), נאלצים לחלוק את הבית שלהם עם גרושתו סמדר (שרה וינו-אלעד) לאחר שזו מנסה להתאבד. במקביל, הוא מנסה לשכנע את אחיו רוחו (בגילומו של אחיו האמיתי של פבלו, שמוליק רוזנברג) לעזוב את הבית של אמא שלהם, להתגרש ולהתחיל להשקיע בעבודה שלו כמנהל האישי של טיטו. את הקאסט מלא ההפתעות משלימים דובר קוסשווילי, אורי גבריאל, עינת שרוף, רינה מצליח, ג’קי אזולאי, טל גורדון וסיגל שחמון.