בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

טיפול לילי פרק 2 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

טיפול לילי פרק 2 לצפייה ישירה, טיפול לילי פרק 2 להורדה, טיפול לילי פרק 2 שידור חי, טיפול לילי פרק 2 שידור ישיר, טיפול לילי עונה 1 פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה, טיפול לילי עונה 1 פרק 2 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: דרמה ישראלית חדשה בת עשרה פרקים בכיכובו של יוסף סוויד, שחוזר למסך הישראלי בתפקיד ראשי ומרגש. לואי מנסור הוא פסיכולוג קליני שאשתו התאבדה לאחר מאבק ארוך בדיכאון. הוא נשאר לגדל את שני ילדיו לבדו. לאחר עוד לילה ללא שינה ועוד היעדרות של הילד מבית ספר, לואי מחליט לעשות מעשה ולעבור לטפל בשעות הקטנות של הלילה. כשהוא בקליניקה בלילה הוא יכול לדאוג לילדיו, הזקוקים לו צמוד אליהם במשך היום בניסיון לבנות את חייהם מחדש אחרי הטראומה שעברו, ולהקדיש את הלילה למטופליו החדשים. בזמן הזה אחותו האהובה וההריונית, מירה (לוסי איוב), משאירה מאחור את חייה בחיפה ומגיעה לשמור על האחיינים שלה, ולהעניק להם חום ויציבות תוך ניסיון להבין איך ממשיכים מכאן. גם עם שירה האס, דאנה איבגי, יעקב זדה-דניאל, תומר יוסף, ירון ברובינסקי, רננה רז ואחרים. רענן כספי יצר וכתב, גבריאל ביבליוביץ’ ביים.