בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ידיים מלאות לצפייה ישירה

תיאור התוכן

ידיים מלאות לצפייה ישירה, ידיים מלאות להורדה, ידיים מלאות 2022 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: שלוש נשים צעירות, דתיות, מתנחלות אינן מצליחות להמשיך וללדת. הן ישלמו מחירים כבדים עבור החלום למשפחה גדולה. האם הרצון של הנשים נובע ממעמקי הנפש או מושפע מנורמה חברתית? חיה (33), נאבקה להביא לעולם שני ילדים בטיפולים ארוכים, אולם עתה הרופאים ממליצים לה להפסיק ללדת עקב בעיה בלב. התשוקה לילד נוסף – חזקה ממנה. אלירז (34), אם לשלוש בנות, עברה 13 הפלות. היא מנסה להמשיך להרות בעזרת טיפולי פוריות ושמירת הריון מוקפדת, למרות שאף אחד אינו מבטיח הפי אנד. הבמאית (שבעצמה עוברת הפריית מבחנה כדי ללדת ילד רביעי) מתעדת אותן, את חייהן האישיים ואת קבוצת התמיכה המשותפת להן, על מנת להבין מה מקור הכמיהה למשפחה גדולה?