בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

כוכב הקופים: ממלכה חדשה לצפייה ישירה

תיאור התוכן

כוכב הקופים: ממלכה חדשה לצפייה ישירה, כוכב הקופים: ממלכה חדשה להורדה, כוכב הקופים: ממלכה חדשה תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, כוכב הקופים: ממלכה חדשה כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, כוכב הקופים: ממלכה חדשה 2024 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, כוכב הקופים 2 – ממלכה חדשה לצפייה ישירה או להורדה, Kingdom of the Planet of the Apes לצפייה ישירה, Kingdom of the Planet of the Apes להורדה, Kingdom of the Planet of the Apes תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Kingdom of the Planet of the Apes כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Kingdom of the Planet of the Apes סרט 2024 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: כוכב הקופים: ממלכה חדשה (באנגלית: Kingdom of the Planet of the Apes) הוא סרט פעולה-מדע בדיוני שיבוים על ידי וס בול על פי תסריט מאת בול וג’וש פרידמן. הסרט עתיד לשמש כהמשך לאירועי הסרט “כוכב הקופים: המלחמה” (2017). הסרט עתיד לעלות לאקרנים בארצות הברית ב-24 במאי 2024. תקציר העלילה: מספר דורות לאחר אירועי “כוכב הקופים: המלחמה”, צצו שבטי קופים רבים בנווה המדבר שאליו הוביל סיזר את נתיניו, בעוד שבני האדם נסוגו חזרה למצבם הפרה-היסטורי. פרוקימוס סיזר, אחד ממנהיגי שבטי הקופים החדשים, מעוות את תורתו של סיזר ומנצלה על מנת לשעבד שבטי קופים אחרים, תוך חיפוש אחר עקבותיה האחרונים של טכנולוגיה אנושית חשאית; מנגד, נואה קורנליוס, קוף שימפנזה צעיר, יוצא למסע בחיפוש אחר חירות למין הקופי לצדה של נערה אנושית בשם מיי. תקציר רשמי: מאות שנים לאחר שלטונו של סיזר, קוף צעיר ייגרר למסע שיוביל אותו להטיל ספק בכל מה שלמד אודות העבר ולקבל החלטות אשר יגדירו את עתיד הקופים לצד בני האנוש כאחד.