בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

מגרש השדים: המאמינים לצפייה ישירה

תיאור התוכן

מגרש השדים: המאמינים לצפייה ישירה, מגרש השדים: המאמינים להורדה, מגרש השדים: המאמינים תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, מגרש השדים: המאמינים כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, מגרש השדים – המאמינים 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, The Exorcist: Believer לצפייה ישירה, The Exorcist: Believer להורדה, The Exorcist: Believer תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Exorcist: Believer כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, The Exorcist: Believer סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: מגרש השדים: המאמינים (באנגלית: The Exorcist: Believer) הוא סרט אימה על-טבעי אמריקאי שיבוים על ידי הבמאי דייוויד גורדון גרין, על פי תסריט מאת גרין, סקוט טימס ודני מקברייד. הסרט מבוסס על רומן באותו השם מאת ויליאם פיטר בלאטי שיצא לאור בשנת 1971 ומהווה המשך ישיר לעיבוד הקולנועי לרומן שבוים על ידי ויליאם פרידקין בשנת 1973, תוך התעלמות מכל ההמשכים והפריקוולים הקודמים. הסרט הוא הפרק השישי בזיכיון “מגרש השדים”. הסרט עלה לאקרנים ב-6 באוקטובר 2023, ובישראל ב-5 באוקטובר 2023, תחת הפצתם של “סרטי יוניברסל”. תקציר העלילה: לפני בדיוק 50 שנה, סרט האימה המפחיד ביותר בהיסטוריה עלה על המסכים וזעזע את הקהל ברחבי העולם. עכשיו, פרק חדש מתחיל. מאז מותה של אשתו ההרה ברעידת אדמה בהאיטי לפני 12 שנים, ויקטור פילדינג גידל את בתם, אנג’לה לבדו. אבל כאשר אנג’לה וחברתה קתרין, נעלמות ביער ושבות שלושה ימים לאחר מכן ללא זיכרון ממה שקרה להן – מתחילה שרשרת אירועים שתאלץ את ויקטור להתעמת עם הרוע הגדול מכולם וביאושו לחפש את האדם היחיד בחיים שנתקל בדיבוק שכזה: כריס מקניל.