בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

מונית הכסף עונה 8 פרק 9 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

מונית הכסף מהדורה מיוחדת 2024 פרק 9 לצפייה ישירה, מונית הכסף מהדורה מיוחדת 2024 פרק 9 להורדה, מונית הכסף מהדורה מיוחדת 2024 פרק 9 שידור חי, מונית הכסף מהדורה מיוחדת 2024 פרק 9 שידור ישיר, מונית הכסף עונה 8 פרק 9 לצפייה ישירה, מונית הכסף עונה 8 פרק 9 להורדה, מונית הכסף עונה 8 פרק 9 שידור חי, מונית הכסף עונה 8 פרק 9 שידור ישיר, מונית הכסף 2024 פרק 9 לצפייה ישירה או להורדה, מונית הכסף 2024 פרק 9 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: מונית הכסף היא שעשועון טריוויה טלוויזיוני ישראלי, הנערך בתוך מונית. זוהי גרסה מקומית לתוכנית המקורית הבריטית “Cash Cab”. שידור התוכנית החל במאי 2007, במסגרת שידורי “קשת”, זכיינית שידור בערוץ 2. החל מ-2018 משודרת בקשת 12. ב-13 ביולי 2010 זכתה הגרסה הישראלית של התוכנית בפרס האקדמיה לטלוויזיה בקטגוריית תוכנית הבידור-תיעודי הטובה ביותר. שיטת המשחק: במסגרת כל תוכנית, המנחה עידו רוזנבלום אוסף נוסעים אקראיים למונית שלו. רוזנבלום מסיע את נוסעיו ליעדם, ובו-זמנית שואל אותם שאלות טריוויה. על כל תשובה נכונה נוסף סכום מסוים של כסף לסכום מצטבר (שלב ראשון – 4 שאלות על 250 ש”ח כל אחת, שלב שני – 4 שאלות על 500 ש”ח, שלב שלישי – שאלות על 1,000 ש”ח עד ההגעה ליעד), שאותו יקבלו הנוסעים אם יצליחו להישאר במונית עד ההגעה ליעד. כאשר הנוסעים טועים בתשובתם לשלוש שאלות, המנחה מוריד אותם מהמונית והם אינם זוכים בפרס, אם כי אין הם נדרשים לשלם עבור הנסיעה. שני “גלגלי הצלה” חד-פעמיים נמצאים ברשות המשתתפים: האחד הוא “חבר טלפוני” – אדם אליו המשתתפים יכולים להתקשר ולשאול את השאלה עליה הם צריכים לענות. הגלגל השני הוא “עובר אורח” – המשתתפים יכולים להיעזר ולהתייעץ עם עוברי אורח ברחוב לגבי השאלה עליה הם יצטרכו לענות. אם המשתתפים לא שגו במענה שלוש פעמים והגיעו ליעד, ניצבות בפניהם שתי אפשרויות: לקחת את סכום הכסף שהצטבר לרשותם, או לנסות להכפילו בשאלת “כפול או כלום” – שאלת “נכון או לא נכון” שתשובה נכונה עליה תכפיל את הסכום, אך אם יענו עליה תשובה שגויה, יצאו בידיים ריקות.