בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

מי שמע על חולית? לצפייה ישירה

תיאור התוכן

מי שמע על חולית? הקיבוץ שנותר בצל לצפייה ישירה, מי שמע על חולית? הקיבוץ שנותר בצל להורדה, מי שמע על חולית? הקיבוץ שנותר בצל שידור חי, מי שמע על חולית? הקיבוץ שנותר בצל שידור ישיר, מי שמע על חולית? לצפייה ישירה או להורדה, מי שמע על חולית לצפייה ישירה או להורדה – התוכנית המלאה באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר התוכנית: ב-7 באוקטובר קיבוץ חולית נכבש ע”י מחבלי חמאס, 15 מחבריו נרצחו, עשרות נפצעו ובתים רבים נשרפו ונבזזו. השם “חולית” לא נטמע במניין אנדרטאות הטבח, וחבריו טוענים שרוב הציבור אינו יודע שבקיבוץ התרחש טבח נורא, ושמעטים יודעים שחברי הקיבוץ לחמו במחבלים ורשמו סיפורי גבורה והצלה. שלומי אלדר מציג את סיפורם.