בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

משימה בלתי אפשרית 7: נקמת מוות – חלק ראשון לצפייה ישירה

תיאור התוכן

משימה בלתי אפשרית: נקמת מוות – חלק ראשון לצפייה ישירה, משימה בלתי אפשרית: נקמת מוות – חלק ראשון להורדה, משימה בלתי אפשרית: נקמת מוות – חלק ראשון תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, משימה בלתי אפשרית: נקמת מוות – חלק ראשון כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, משימה בלתי אפשרית 7 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, משימה בלתי אפשרית 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם כתוביות בעברית / תרגום בעברית, Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One לצפייה ישירה, Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One להורדה, Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, Mission: Impossible 7 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Mission: Impossible 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: משימה בלתי אפשרית: נקמת מוות – חלק ראשון (באנגלית: Mission: Impossible 7Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One) הוא סרט ריגול ופעולה אמריקאי שנכתב ובוים על ידי כריסטופר מק’קווארי ובכיכובו של טום קרוז, המגלם שוב את אית’ן האנט. זהו הפרק השביעי בסדרת הסרטים “משימה בלתי אפשרית” והסרט השלישי שביים מקווארי אחרי “אומת הנוכלים” ו”התרסקות”. צוות השחקנים כולל את קרוז, הנרי צ’רני, סיימון פג, רבקה פרגוסון, גרג טרזן דייוויס וונסה קירבי, שכולם חוזרים לגלם את תפקידיהם מהסרטים הקודמים, יחד עם היילי אטוול, קרי אלווס, פום קלמנטיף, שיי ויגהאם ואסיי מורלס שמצטרפים לזיכיון. הסרט תוכנן במקור לצאת לאקרנים בארצות הברית ב-19 בנובמבר 2021 על ידי סרטי פרמאונט, אך יציאתו נדחתה בתחילה ל-27 במאי 2022 ולאחר מכן ל-12 ביולי 2023. הוא הוקרן במדרגות הספרדיות ברומא ב-19 ביוני 2023. סרט המשך בשם משימה בלתי אפשרית: נקמת מוות – חלק שני, גם בבימויו של מקווארי, ייצא לאקרנים ב-28 ביוני 2024. עלילת הסרט איננה מהווה המשך לאירועי משימה בלתי אפשרית 6 ודמותו של סלומון ליין לא מופיעה בו. תקציר העלילה: במעמקי האוקיינוס באזור ים ברינג, צוללת רוסית בשם “סבסטופול” משייטת במים בעודה מאחסנת ומבצעת ניסויים על כונן גדול המכיל קוד רב-עוצמה שאמור להפכה לנשק בלתי נראה. לפתע מתפתחת תקרית שבה צוללת אמריקנית מגלה את סבסטופול והאחרונה נכנסת לעמדת מגננה. שתי הצוללות יורות זו על זו טילי טורפדו ואז מתגלה שהטילים והצוללת היריבה היו הטעייה שהכונן, לפי הנרמז, יצר בעצמו ועל דעת עצמו. כעת הטילים שסבסטופול שיגרה חוזרים אליה והיא שוקעת למצולות בעוד גופות אנשי צוותה יחד עם המפתח הכפול צפים לפני מי האוקיאנוס הקפואים.

6 חודשים לאחר מכן, במפעל נטוש באמסטרדם, שליח מוסר הודעה מוצפנת לאית’ן האנט (טום קרוז). ההודעה מוסרת לו על קיומו של הקוד רב העוצמה אך שלעת עתה לאיש אין מידע על מהותו של הקוד כמו על מיקומו של הכונן המכיל אותו. מה שכן ידוע הוא קיומו של המפתח הכפול שנאסף מגופות אנשי צוות הסבסטופול ונגנב. בעוד זהות מחזיק חצי המפתח האחד לא ידועה, זהותה של המחזיקה השנייה מתבררת כאילזה (רבקה פרגוסון) אשר גנבה אותו באיסטנבול וכעת מתחבאה במדבר הערבי בגבול תימן, ועשרות שכירי חרב דולקים על עקבותיה. אית’ן חש למקום מחבואה ולאחר קרב קצר עם שכירי החרב, אית’ן ואילזה מחסלים את כל שכירי החרב ומביימים את מותה של אילזה.

במטה הסודי של קהילת המודיעין האמריקאית בראשות דנלינגר (קרי אלווס) מתכנסת וועידה בהשתתפות כל ראשי המטות בה נסקר איום הקוד שהצליח להשתחרר מהכונן וכעת הפך לעצמאי וקיבל את הכינוי “הישות”. לבסוף כולם נושאים את עיניהם ליוג’ין קיטריג’ (הנרי צ’רני) ראש הCIA שכעת ממונה על צוות ה-IMF. קיטריג’ מודה ששלח את סוכנו הטוב ביותר לאתר את המפתח שיכול לעצור את הישות אך באמצע הדיון, עוזרו של קיטריג’, ג’ספר בריגס (שיי וויגהאם) זורק רימון עשן שמעלף את כל הנוכחים מלבד קיטריג’ ובריגס שחושף את עצמו כאית’ן. זה חושף בפניו שמצא את חצי המפתח ושואל מדוע הוא פרסם את הפרס הכספי על ראשה של אילזה, מה שהביא עליה את כל שכירי החרב. קיטריג’ עונה שהוא מעוניין לשלוט ב”ישות” לפני ששאר מדינות העולם יעשו זאת. אית’ן דוחה בבוז את טענותיו ומודיע לו כי הוא מעוניין להרוס את “הישות”.

לאחר מכן בנמל התעופה באבו דאבי מתכנס אית’ן עם חבריו- בנג’י (סיימון פג) ולותר (וינג ריימס). הם מתכננים כיצד למצוא את הנוסע האלמוני שנושא את החצי השני של המפתח ומעוניין לרכוש את החצי הראשון. השלושה מעוניינים לתת לו את מבוקשו ולעקוב אחריו לונציה כדי לראות עם מי ייפגש וכך להשיג מידע על ייעודו של המפתח. כל אותה העת צוות סוכנים של ה-CIA בראשות בריגס וסגנו דגאס (גרג טרזן דייוויס) רודפים אחרי אית’ן על מנת לעצרו. במהלך מעקבו של אית’ן אחר נושא חצי המפתח הוא מגלה שהוא כויס ע”י אישה אלמונית (היילי אטוול) בשם גרייס. אית’ן תופס אותה וכופה עליה להיצמד אליו ולהחזיר את המפתח לבעליו. אך כאשר הזוג חוזר לאיש הוא מתגלה מת ואית’ן קולט בזווית עיניו דמות (אסיי מורלס) שהכיר לפני 30 שנה טרם הצטרפותו ל-IMF בתקופה בה היה מעורב בפלילים. אותו איש השאיר פצצת דמה לבנג’י והצליח לבלבל את מערכת המעקב של לותר. לאחר שאית’ן איבד את גרייס שעלתה לטיסה לרומא עם חצי המפתח הראשון והחצי השני שמתברר כמזויף, הוא מצליח לברוח בעור שיניו מבריגס ולהגיע גם הוא לרומא.

עם הגעתה לעיר, גרייס נעצרת ע”י הרשויות כשברשותה דרכונים מזויפים רבים, ומובלת אל “עורך הדין” שלה, אית’ן. היא מגלה לו שנשלחה לאסוף את המפתח ע”י רוכש אלמוני שדרש ממנה להגיע עם הסחורה לארמון בונציה למחרת. למקום מגיע גם האיש המסתורי מאבו-דאבי שעוקב גם הוא אחרי גרייס. השניים יוצאים מתחנת המשטרה וכעת מנסים לברוח גם מהמשטרה האיטלקית, גם מבריגס וצוותו, וגם ממתנקשת שעובדת אצל האיש המסתורי בשם פריס (פום קלמנטיף). הם מצליחים לברוח מכולם רק כדי שגרייס שוב תנטוש את אית’ן בברחה לונציה. אית’ן נמצא ע”י בנג’י, לותר ואילזה, והארבעה יוצאים גם הם לונציה.

בארמון הדוג’ה גרייס נתקלת באיש המסתורי שמתברר ששמו גבריאל. גם אית’ן מגיע למקום ומגלה שהרוכשת היא אלנה מיטסופוליס (ונסה קירבי) המלווית באחיה זולה (פרדריק שמידט). בפגישה מתברר שגבריאל פועל בעבור הישות שארגנה בעצמה את המסיבה בארמון ושהוא יודע שהמפתח יגיע אליו למחרת על גופתה של אחת משתי הנשים שחשובות לאית’ן – גרייס או אילזה. אלנה מחליטה להיענות לדרישתו מחשש לחייה וממשיכה לדרכה כדי לקיים את העסקה באוריינט אקספרס באינסברוק בה היא תיתן את חצי המפתח האמיתי שלה. אית’ן נאבק במאבטחים ורץ אחרי גרייס. במהלך המרדף הישות משבשת את רשת הקשר שלו ומובילה אותו למארב בו פריס ומתנקש נוסף מעכבים אותו בזמן שגבריאל תופס את גרייס ומביס אותה בקרב כמעט ללא קושי. אית’ן גובר על פריס ועל המתנקש הנוסף ובוחר שלא להרוג אותם ורץ לגשר בו גבריאל נלחם בגרייס. בזמן שגבריאל בא להרוג את גרייס, אילזה מופיעה עם חרב שגנבה מפריס במסיבה וגבריאל בוחר להילחם באילזה ולא להרוג את גרייס תוך כדי שהוא אומר לאילזה: “קיוויתי שזאת תהיה את”. לאחר שגבריאל לוקח מגרייס את הסכין שהשתמשה בו בקרב השניים נלחמים בקרב קשה שלבסוף גבריאל מעיף את החרב של אילזה ופוצע אותה אנוש. אית’ן לא מגיע בזמן לגשר כדי להציל את אילזה, מגלה את גופתה ונשבר ממותה. גרייס מרגישה אשמה במוות של אילזה ומחליטה להצטרף לצוות של אית’ן.

כעת אית’ן, לותר, בנג’י וגרייס יוצאים לאוסטריה כדי לעלות על הרכבת בה הם מתכננים למצוא את החצי השני של המפתח וללכוד את גבריאל חי כדי לחלץ ממנו מידע. על הרכבת גבריאל נפגש עם דנלינגר וזה חושף בפניו שהמפתח מוביל לכונן בו מאוכסן הקוד המקורי של הישות ורק הוא יודע על כך. גבריאל מחסל אותו ומנסה לחסל גם את פריס מחשש שאחד מהם יחשוף את הסוד בפני אית’ן. בינתיים גרייס המחופשת לאלנה נפגשת עם הרוכש שמתגלה כקיטריג’. היא מוסרת לו את שני המפתחות תמורת תשלום של 100 מיליון דולר. אך ברגע האחרון היא מתחרטת, מכייסת אותו ובורחת עד לנקודה בה זולה לוכד אותה. אית’ן פורץ בצניחה לרכבת באותו רגע ומציל אותה. אלא שבנקודה זאת גבריאל מופיע, אוסף את המפתח ועולה לגג הרכבת בה מתפתח קרב ארוך בינו לבין אית’ן. אית’ן כמעט הורג את גבריאל אך ברגע האחרון בריגס ודגאס עוצרים אותו. גבריאל בורח מהרכבת ומפוצץ את הגשר במעלה המסילה רק כדי לגלות שבמהלך הקרב אית’ן כייס את המפתח הכפול ממנו.

למרות שגבריאל חיבל בבלמים, אית’ן וגרייס מצליחים לעצור את הרכבת רגע לפני ההתרסקות וגם ניצלים בעצמם בעזרת פריס הגוססת שחושפת בפני אית’ן את קיומו של הכונן על הצוללת סבסטופול. אית’ן בורח מהרכבת לעבר הרכב שבו בנג’י ממתין לו, וגרייס מצטרפת רשמית ל-IMF.

בסוף הסרט שומעים את קולו של קיטריג’ והוא אומר שלמרות שאית’ן מוגדר כסוכן עוין בגלל פעולותיו הוא יודע שהוא האדם היחיד בעולם שיוכל להביס את גבריאל ואת הישות ושכל העולם עומד מאחוריו.