בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

מתוקים פרק 3 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

מתוקים פרק 3 לצפייה ישירה, מתוקים פרק 3 להורדה, מתוקים פרק 3 שידור חי, מתוקים פרק 3 שידור ישיר, מתוקים עונה 1 פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, מתוקים עונה 1 פרק 3 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: מתוקים היא סדרת נוער שנוצרה על ידי אסי עזר, נעם נבו ויעלי כץ. לסדרה הופקה עונה אחת, כאשר היא שודרה החל מ-10 באוקטובר 2023 בערוץ זום למנויי HOT. תקציר העלילה: לאחר שהוריהם נהרגו בתאונת דרכים, האחים ערן (נבו קטן), רוני (נועה חלפון), אמיר (עידו טאקו) ומעיין תמרי (נטע כרמלי) פותחים קונדיטוריה יחד עם דודם בועז תמרי (עמוס תמם), ומקבלים סיוע מעובד לשכת הרווחה ארז כרמי (אסי עזר). מול הקונדיטוריה, נפתחת קונדיטוריה חדשה בבעלות כוכבת הרשת טולי דבש (נטע אורבך) ואמה שונית דבש (רותם סלע), בניסיון להרוס את העסק של משפחת תמרי.