בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

נער החורף לצפייה ישירה

תיאור התוכן

נער החורף לצפייה ישירה, נער החורף להורדה, נער החורף תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, נער החורף כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, נער החורף 2022 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Winter Boy לצפייה ישירה, Winter Boy להורדה, Winter Boy תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Winter Boy כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Winter Boy סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Le Lycéen לצפייה ישירה, Le Lycéen להורדה, Le Lycéen תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Le Lycéen כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Le Lycéen סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: נער החורף (בצרפתית: Le Lycéen; “תלמיד התיכון”) הוא סרט דרמה צרפתי משנת 2022 שנכתב ובוים על ידי כריסטוף הונורה (אנ’), בכיכובם של השחקנים פול קירשר, ז’ולייט בינוש ווינסנט לקוסט. תקציר העלילה: לוקה (פול קירשר) הוא נער הומוסקסואל בן 17 הלומד בפנימייה הרחק מהעיר בה גרים הוריו. לוקה נמצא בזוגיות עם אחד התלמידים בפנימייה, והוא חולם לעבור לפריז ביום מן הימים, שם גר גם אחיו הבכור, קוונטין (וינסנט לקוסט). כשלפתע נודע לו כי אביו מת באופן פתאומי בתאונת דרכים, אולי בהתאבדות מכוונת, עולמו מתהפך. אמו איזבל (ז’ולייט בינוש) לא יודעת כיצד לעזור לו, והוא בוחר לעבור לפריז אל אחיו קוונטין, אך גם הוא לא פנוי לסייע לו. כך, לוקה נשאר לבדו להתמודד עם המצב בעיר הגדולה.