בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

נפוליאון לצפייה ישירה

תיאור התוכן

נפוליאון לצפייה ישירה, נפוליאון להורדה, נפוליאון תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, נפוליאון כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, נפוליאון 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, נפולאון לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, נפוליון לצפייה ישירה או להורדה עם כתוביות בעברית / תרגום בעברית מובנה, Napoleon לצפייה ישירה, Napoleon להורדה, Napoleon תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Napoleon כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Napoleon סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: נפוליאון (באנגלית: Napoleon) הוא סרט דרמה ביוגרפי בריטי-אמריקאי, בבימויו של הבמאי רידלי סקוט, המגולל את עלייתו לשלטון של נפוליאון בונפרטה, בגילומו של חואקין פיניקס, ואת יחסיו עם אשתו, ז’וזפין. הסרט עלה לאקרנים בבתי הקולנוע בארצות הברית ב-22 בנובמבר 2023 תחת הפצתן של סרטי קולומביה וסרטי סוני, לפני שעלה לשירות הזרמת המדיה של אפל, “אפל TV פלוס”. בישראל, הסרט עלה לאקרנים ב-7 בדצמבר 2023. תקציר העלילה: הסרט מגולל במבט מקורי ואישי את חייו של של נפוליאון בונפרטה ועלייתו לגדולה החל משנת 1793 והמצור על טולון, ועד למותו בגלות באי סנט הלנה בשנת 1821. הסרט מתמקד במרבית האירועים מבעד לפריזמת יחסיו ההפכפכים עם אשתו ואהובתו, ז’וזפין דה בוארנה. בין היתר, משוחזרים בסרט הכתרתו לקיסר צרפת והקרבות המפורסמים שהוביל ובהם קרב אוסטרליץ, קרב הפירמידות, קרב בורודינו ולבסוף קרב ווטרלו. דרך כל אלו מוצגת אישיותו המורכבת, שאפתנותו, ומוחו האסטרטגי, אשר השפיעו על הפיכתו לאחד מחשובי האישים שעיצבו את המאה ה-19 בצרפת ובעולם כולו.