בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

סיפורים מהכורסה עונה 3 פרק 7 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

סיפורים מהכורסה עונה 3 פרק 7 לצפייה ישירה, סיפורים מהכורסה עונה 3 פרק 7 להורדה, סיפורים מהכורסה עונה 3 פרק 7 שידור חי, סיפורים מהכורסה עונה 3 פרק 7 שידור ישיר, סיפורים מהכורסא עונה 3 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה, סיפורים מהכורסא עונה 3 פרק 7 שידור חי ישיר, סיפורים מהכורסה 2023 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: סיפורים מהכורסה היא תוכנית ראיונות קומית המשודרת בכאן 11. בתוכנית משתתפים קומיקאים וסטנדאפיסטים ישראלים מובילים ומספרים על חוויותיהם האישיות בנושאים מתחלפים בכל פרק. את התוכנית מלווים קטעי ארכיון משידורי הטלוויזיה הישראלית, אליהם מתייחסים המשתתפים. את הקריינות לתוכנית מבצע השחקן עמוס תמם. העונה הראשונה של הסדרה עלתה ב-15 בנובמבר 2020, והיא מנתה עשרה פרקים. העונה השנייה של הסדרה עלתה ב-19 באוקטובר 2021, ומנתה עשרה פרקים אף היא. העונה השלישית של הסדרה עלתה ב-26 באפריל 2023. שם הסדרה מהווה פרפרזה על שמו של האלבום סיפורים מהקופסא, של הזמר רמי פורטיס.