בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

סרט בסנטר לצפייה ישירה

תיאור התוכן

סרט בסנטר לצפייה ישירה, סרט בסנטר להורדה, סרט בסנטר 2023 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: סרט בסנטר הוא סרט תיעודי ישראלי של הבמאים קובי פרג’ ומוריס בן מיור אודות הקניון הראשון בישראל דיזנגוף סנטר. הקרנת הבכורה של הסרט התקיימה בפסטיבל דוקאביב בשנת 2023, והסרט השתתף במסגרת התחרות הישראלית. הסרט הוצג בקולנוע לב ושודר בערוץ HOT8. תקציר העלילה: הסרט מספר בשני מישורים את סיפורו של דיזנגוף סנטר, מרכז הקניות שנבנה בידי אריה ואברהם פילץ ונחנך בשנת 1977. באמצעות חומרים ארכיונים לצד תיעוד של המקום בשנים האחרונות, מוצג סיפורו המורכב של מקום שנמצא בלב תל אביב, אך גם בליבה של ההוויה הישראלית. הסרט מספק התבוננות היסטורית, ארכיטקטונית, חברתית ולאומית על מקום שהוא לכאורה מבנה, אך למעשה משקף את החברה הישראלית על גווניה השונים.