בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

עזה כמוות: החלק השני לצפייה ישירה

תיאור התוכן

עזה כמוות: החלק השני לצפייה ישירה, עזה כמוות: החלק השני להורדה, עזה כמוות: החלק השני שידור חי, עזה כמוות: החלק השני שידור ישיר, עזה כמוות – חלק ב’ לצפייה ישירה או להורדה, עזה כמוות – חלק 2 לצפייה ישירה או להורדה, עזה כמוות – סרטו של יאיר שרקי לצפייה ישירה או להורדה – התוכנית המלאה באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר התוכנית: עזה כמוות: “את מה שאנחנו עושים היום יכולנו לעשות במחיר אחר לגמרי” – רצועת עזה מלווה את ישראל בדם ובטרור כבר יותר מ-75 שנה. בכל שנות קיומה, ישראל לא הצליחה להכריע אחת ולתמיד את האיום. צלילה אל הארכיון, יחד עם שורה של ראשי ממשלה ובכירים ישראלים שהיו שם בצמתי קבלת ההחלטות, משרטט כרוניקה של החמצות, טעויות, היעדר יוזמה ושאננות ישראלית. מ-1948 עד ההתנתקות: הכיבושים, הנסיגות, ההבטחות והטרור ומה יהיה בעתיד?