בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

עקרה לצפייה ישירה

תיאור התוכן

עקרה לצפייה ישירה, עקרה להורדה, עקרה 2022 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה, Barren לצפייה ישירה או להורדה, Barren סרט ישראלי 2022 לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: עקרה (באנגלית: Barren), הוא סרט קולנוע ישראלי שכתב וביים הרב מרדכי ורדי. צילומי הסרט הסתיימו בשנת 2020, והקרנת הבכורה שלו נעשתה בפסטיבל ירושלים לקולנוע בשנת 2022, שם הוא התחרה במשבצת הסרטים העלילתיים הישראליים. זהו סרטו העלילתי הראשון של ורדי, שכבר יצר כמה סרטים תיעודיים. בסרט מככבים מילי עשת ויואב רוטמן. תקציר העלילה: פייגי (מילי עשת) ונפתלי (יואב רוטמן), זוג חסידי ברסלב, חיים עם הוריו של נפתלי (אילנית בן יעקב ונבו קמחי) בצפת, הספוגה במיסטיקה יהודית. הם לא מצליחים להביא ילדים. בערב ראש השנה, נפתלי טס לאומן באוקראינה על מנת להתפלל להיריון על קברו של רבי נחמן. בהיעדרו, אב המשפחה מזמין לביתם את רבי אליהו (גיל פרנק), נווד שמציע לפייגי ריפוי באמצעות קול השופר. הוא מנצל את פגיעותה ואונס אותה, תוך שהיא קופאת במקום. בעקבות האונס מתעורר ויכוח הלכתי בשאלה האם אישה חייבת להתנגד פיזית לפגיעה המינית על מנת שתוגדר כנאנסת ולא כבוגדת. היחסים בין בני הזוג מידרדרים, והמשפחה נכנסת לסחרור. הסרט עוקב אחרי בני הזוג שמנסים לשקם את יחסיהם, אחרי מערכות היחסים המשפחתיות הרחבות יותר ואחרי האופן בו מתמודדת הקהילה עם שאלות הקשורות לאונס, קדושה, טומאה וטהרה.