בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

פקין אקספרס פרק 16 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

פקין אקספרס פרק 16 לצפייה ישירה, פקין אקספרס פרק 16 להורדה, פקין אקספרס פרק 16 שידור חי, פקין אקספרס פרק 16 שידור ישיר, פקין אקספרס עונה 1 פרק 16 לצפייה ישירה או להורדה, פקין אקספרס עונה 1 פרק 16 שידור חי ישיר, פקין אקספרס – מסלול הדרקון פרק 16 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: פקין אקספרס היא הגרסה הישראלית לתוכנית המציאות ההולנדית “Peking Express”. התוכנית תעלה לשידור החל מה-10 באוקטובר 2023, ברשת 13. מנחה התוכנית הוא השחקן עוז זהבי. אופן המשחק: בתוכנית מתקיימת תחרות בין תשעה זוגות בעלי קשר משפחתי או חברי. הזוגות עוברים בין מספר מדינות, וחוצים מעל 5,000 קילומטרים. הזוגות המשתתפים יצטרכו לבצע משימות קשות ללא עזרה של ההפקה במציאת מקומות לינה, מזון או תחבורה. כל זאת כשלרשותם עומד דולר אחד בלבד, לכל יום במשחק. הזוג הראשון שיחצה את קו הסיום של התחרות יזכה בפרס של מיליון שקלים.