בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

פרארי לצפייה ישירה

תיאור התוכן

פרארי לצפייה ישירה, פרארי להורדה, פרארי תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, פרארי כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, פרארי 2023 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית, פררי לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Ferrari לצפייה ישירה, Ferrari להורדה, Ferrari תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Ferrari כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Ferrari סרט 2023 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית מובנה / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: פרארי (באנגלית: Ferrari) הוא סרט ספורט ביוגרפי אמריקאי משנת 2023 בבימויו של מייקל מאן, עם אדם דרייבר, פנלופה קרוז ושיילין וודלי בתפקידים הראשיים. התסריט מבוסס על הספר הביוגרפי אנצו פרארי, האדם, המכוניות, המרוצים מאת ברוק ייטס (אנ’) משנת 1991 המתאר את מאבקו של יצרן המכוניות אנצו פרארי בבעיותיו האישיות והעסקיות בקיץ 1957. תקציר העלילה: קיץ 1957, אנצו פרארי (אדם דרייבר) נהג מרוצים בעבר ויצרן מכוניות מרוץ בהווה, נמצא בקשיים. בנו דינו מת שנה קודם מניוון שרירים והיחסים שלו עם אשתו לאורה (פנלופה קרוז) בשפל לאחר שהיא מאשימה אותו כי לא טיפל כראוי בבנו. החברה שלו נמצאת בצרות לפני פשיטת רגל. נהג המרוצים שלו, אוג’ניו קסטלוטי (מרינו פרנקיטי), נהרג בנהיגת מבחן על מכונית פרארי. פרארי חייב להכניס לשותפות את פיאט וכדי להתאושש הוא חייב לנצח במירוץ היוקרתי מילה מילייה. נהג המרוצים שלו אוג’ניו קסטלוטי (מרינו פרנקיטי) נהרג בעת אימונים במכונית המירוץ של פרארי. פרארי מחתים את נהג המרוצים הידוען אלפונסו דה-פורטגו (גבריאל לאונה), בן זוגה של השחקנית לינדה כריסטיאן (אנ’) (שרה גאדון). פרארי מסתיר מאשתו את החיים הכפולים שהוא מנהל עם פלגשו לינדה לארדי (שיילין וודלי) ולהם בן משותף, פיירו (ג’זפה פסטינזה), כעת בן 12. כדי לנהל משא ומתן עם פיאט הוא חייב לרכוש את חלקה של לאורה בחברה שמסתכם ב-500.000 דולר. הוא נותן לה צ’ק דחוי בתנאי שלא תפדה אותו. בביקורה בבנק היא מגלה במקרה שלבעלה יש פילגש עם ילד. הוא מודה בכך והם מסכימים בינתיים כי ימשיכו בחייהם בנפרד והיא תתמוך בו ובחברה בתנאי שפיירו יקבל את השם פרארי רק לאחר מותה. במרוץ היוקרתי משתתפים דה-פורטגו עם נהג המשנה שלו אדמונד נלסון (אריק האוגן) ונהג המרוצים הוותיק פייטרו טארופי (פטריק דמפסי). טארופי זוכה במקום הראשון אבל צמיג במכוניתם של פורטגו ונלסון מתפוצץ ומכוניתם מתעופפת ומתרסקת לתוך קהל הצופים. מפגיעת הרכב נהרגים דה-פורטגו, נלסון ותשעה צופים, בהם חמישה ילדים והממשלה מחליטה להפסיק את התחרות הזאת. פרארי עומד למשפט אך מזוכה. לאחר מותה של לאורה ב-1978 מקבל פיירו את השם פרארי ומתמנה לסגן נשיא החברה.