בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

צא מזה פרק 8 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

צא מזה פרק 8 לצפייה ישירה, צא מזה פרק 8 להורדה, צא מזה פרק 8 שידור חי, צא מזה פרק 8 שידור ישיר, נראה אותך עונה 3 פרק 8 לצפייה ישירה, נראה אותך עונה 3 פרק 8 להורדה, נראה אותך עונה 3 פרק 8 שידור חי, נראה אותך עונה 3 פרק 8 שידור ישיר, נראה אותך 2021 פרק 8 לצפייה ישירה או להורדה, צא מזה עונה 1 פרק 8 לצפייה ישירה או להורדה, צא מזה עם עדי אשכנזי ואבי נוסבאום פרק 8 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: נראה אותך הוא שעשועון ריאליטי קומי, טלוויזיוני ישראלי ששודר בערוץ 2 בזכיינית קשת. את הפורמט בגרסתו הישראלית הגה יגאל שילון והנחו אבי נוסבאום ושי גולדשטיין בשעשועון מצלמה נסתרת שמשתתפיו נקלעים אליו לגמרי במקרה. עם הגעת המשתתף למקום הוא מופנה לחדר צדדי שם מציעים לו המנחים להשתתף במשחק, ללא ידיעת בת או בן זוגו. במהלך המשימה עליו להישמע להוראותיהם ולמלא אחריהם בקפידה. במידה שיעמוד במשימות שיוטלו עליו, יוכל המתמודד להרוויח אלפי שקלים. הפורמט מתרחש במקום ציבורי; בעונה הראשונה – מסעדות. ובעונה השנייה – בתי מלון.דירוג הזכייה הוא 500 שקלים לאחריו 1,000 שקלים, 2,500 שקלים, 5,000 ועשרת אלפים שקלים. לאחר הגעה לסכום זכייה של 2500 שקלים ומעלה קיימת נקודת יציאה, בה ניתן לצאת מההשתתפות ולצבור את סכום הזכייה, במידה והמשתתף בחר לצאת שלא בנקודת יציאה, או במידה והפרטנר גילה את ההשתתפות במשחק ו/או גילה את קיומה של האוזניה, המשתתף מפסיד את הכסף ויוצא מן המשחק. העונה הראשונה – עונת בתי הקפה ומסעדות, שודרה בשנת 2010. בסוף שנת 2013 עלתה עונה שנייה – עונת בתי המלון. פורמט התכנית עורר עניין בינלאומי, נמכר על ידי קשת אינטרנשיונל בין השנים 2020-2010 לעשרות מדינות תחת השם Deal With It, ושודר ברבות מהן, בין היתר בטורקיה, קנדה, גרמניה, יוון, רומניה, ברזיל ופרו. ב-2013, עלה השעשועון באדפטציה אמריקאית ברשת TBS, וזכה להצלחה, כשבפרק ההשקה צפו למעלה מ-2 מיליון איש. ב-2019, עלה בגרסה איטלקית ב-Canale Nove, בגרסה אסטונית ב-Kanal 2, ובגרסה סלובנית ב-Planet TV. בינואר 2020, הפורמט הופק ושודר בעונה חדשה לאחר מספר שנים בערוץ Televisa המקסיקני. בתחילת 2020 נודע כי התכנית צפויה לשוב למסך. העונה השלישית של התכנית בהנחיית אבי נוסבאום ועדי אשכנזי שתיקרא “צא מזה”, צפויה לעלות בספטמבר 2021.