בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

קונג פו פנדה 4 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

קונג פו פנדה 4 לצפייה ישירה, קונג פו פנדה 4 להורדה, קונג פו פנדה 4 מדובב לעברית לצפייה ישירה, קונג פו פנדה 4 מדובב לעברית להורדה, קונג פו פנדה 4 דיבוב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, קונג פו פנדה 4 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, קונג פו פנדה 4 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, קונג פו פנדה 4 סרט 2024 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, קונגפו פנדה 4 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Kung Fu Panda 4 מדובב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, Kung Fu Panda 4 עם דיבוב לעברית לצפייה ישירה או להורדה, Kung Fu Panda 4 לצפייה ישירה, Kung Fu Panda 4 להורדה, Kung Fu Panda 4 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, Kung Fu Panda 4 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Kung Fu Panda 4 סרט 2024 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: קונג פו פנדה 4 (באנגלית: Kung Fu Panda 4) הוא סרט קולנוע קומי אמריקאי בהנפשה ממוחשבת, שיצא לאקרנים בשנת 2024. הסרט הופק על ידי חברת דרימוורקס הנפשה, בוים על ידי מייק מיטש, והופק על ידי רבקה האנטלי. הסרט הוא המשך ל”קונג פו פנדה 3″ מ-2016, והוא הסרט הרביעי בזיכיון “קונג פו פנדה”. תקציר העלילה: כאשר פו מתכונן להיות המנהיג הרוחני של עמק השלום, הוא מוכרח למצוא לעצמו מחליף בתור לוחם הדרקון, לשם כך הוא פוגש שועלה בשם ז’ן, ומנסה לאמן אותה שתחליף את מקומו כלוחמת הדרקון החדשה. כאשר השניים נקשרים זה לזה, קוסמת מרושעת בשם “הקמליון” (הזיקית) מביאה מגוון נבלים מהעבר. כאשר מנסים לתכנן איך לעצור את הזיקית, פו וזן מוכרחים לעזוב את עמק השלום ולעבור לעיר הגדולה בפעם הראשונה. פו, לוחם הדרקון עוזר לשני האבות שלו לפתוח מסעדה חדשה, לפתע מאסטר שיפו קורא לפו ומודיע לו שהוא צריך להתקדם לשלב הבא ולהיות המנהיג רוחני של עמק השלווה ולחפש יורש שיהיה לוחם הדרקון במקומו. בזמן שהוא צריך לבחור יורש מגלה שנכנס גנב אל ארמון הג’ייד שהוא נכנס הוא מגלה שזאת גנבת בשם זן, לאחר קרב היא נכנסת למעצר. שם פו שומע שטאי לונג חזר והשמיד כפר שלם, פו התפלא לשמוע שחזר מעולם הרוחות, וזן ישר אמרה ללוחם הדרקון שזאת הזיקית, לוחמת שיכולה לשנות צורה לכל חיה שתרצה. פו מבין שלא יוכל לעצור אותה ללא מישהו שמכיר אותה, ולכן לוקח איתו את זן.

פו הולך לג’וניפר סיטי בדרך זן מנסה לגנוב מפו את “מטה החכמה” שלו שקיבל מאוגויי בעולם הרוחות. פו אומר לה שבשביל שלמטה יהיו כוחות הוא צריך להינתן במתנה ולא להיגנב.לאחר מכן הם מגיעים לבקתה של הימורים ואוכל במטרה למצוא מי שיסיע אותם לשם, אך שזן מרמה בהימורים כולם ישר תוקפים את פו ואת זן, ופו שולף את מטה החכמה ומוציא דרקון צ’י שמצליח לעכב אותם. בנתיים למטה דג שנמצא בתוך פה של סקנאי מסכים לתת להם טרמפ לג’וניפר סיטי.

שהם מגיעים לג’וניפר סיטי פו מבין שזן היא פושעת מבוקשת, השלטונות מנסים לעצור אותם ללא הצלחה עד שפו וזן נכנסים אל המחבוא של כל הגנבים בג’וניפר סיטי, שזן הייתה אחת מהם בעבר. בבוקר הם יוצאים אל הארמון של הזיקית שם פו נלכד ומבקש מזן שתקח את מטה החכמה ותשחרר אותו משם

שהוא נותן לה את מטה חכמה פו מתפלא לראות שהיא מתרחקת ונותנת את מטה החכמה אל הזיקית שם פה הבין שזן עובדת בשביל הזיקית, הזיקית אומרת לפו שפעם רצה להיות מאסטרית לקונג פו בדיוק כמוהו, אך שכולם זלזלו בה ואמרו שקונג פו זה לא בשבילה, היא החליטה ללמוד כישוף ועכשיו שיש לה את מטה החכמה תוכל לזמן את כל המאסטרים הרשעים ולגנוב את כוחות הקונג פו שלהם.

פו מצליח לשבור את הרצפה של הכלוב ולברוח. בחוץ הוא את שני האבות שלו שעקבו אחריו כי דאגו לו, פו מחליט שהוא יוצא להלחם בזיקית לא משנה מה. בינתיים, הזיקית פותחת את הדלת לעולם הרוחות וגונבת את כוחות הקונג פו לקאי, טאי לונג, לורד שן, ועוד מאסטרים רשעים שפו הביס בעבר.

שפו יוצא להלחם בזיקית הוא פוגש את זן שעוצרת אותו ובאה להגיד לו שהיא מתחרטת על מעשיה, ומסבירה לו שפעם חיה עם כל הגנבים, ופעם אחת ניסתה לגנוב מהזיקית, שהזיקית תפסה גילתה שהיא אמיצה מאוד ולא פחדה ממנה, ובחרה לאמץ אותה. ועכשיו זן גילתה שהזיקית רק ניצלה אותה, והחליטה לבוא לעצור את פו ולהזהיר אותו שהוא ימות שם, מה שלא עזר ולפו לא היה אכפת.

הוא נכנס אל הארמון של הזיקית אך לא הצליח להלחם בה, לאחר מכן הפכה לחיה של שילוב של כל המאסטרים הרשעים. לאחר מכן הזיקית נותנת לו את המטה ואומרת לו שאין לה צורך בו יותר. בינתיים זן מצליחה לשכנע את כל הגנבים לעזור לפו. הם באים לעזור ופו ממשיך להלחם בזיקית ואז הזיקת הופכת לגרסה האפלה של פו ומצליחה לכלוא אותו בכלוב. זן מגיעה והפעם פו סומך עליה ונותן לה את המטה ואומר לה להביס את הזיקית. זן מצליחה ליצור את דרקון הצ’י ולעכב את הזיקית ומגלה שפו רצה לראות למה היא מסוגלת ולא באמת היה כלוא. אחרי זה פו מחזיר את כוחות הקונג פו לכל המאסטרים הרשעים, וטאי לונג אמר לפו שאוגווי עשה בחירה נכונה שבחר בפו להיות לוחם הדרקון, וכשפו פותח את הדלת לעולם הרוחות טאי לונג לוקח בכוח את הזיקית לעולם הרוחות.

לאחר מכן פו בוחר שהיורשת שלו תהיה זן ומביא אותה לארמון הג’ייד להתאמן עם חמשת המופלאים מה שמאסטר שיפו לא הכי אוהב, אך סומך על החלטתו של פו.