בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

קופה ראשית עונה 4 פרק 18 לצפייה ישירה

תיאור התוכן

קופה ראשית עונה 4 פרק 18 לצפייה ישירה, קופה ראשית עונה 4 פרק 18 להורדה, קופה ראשית עונה 4 פרק 18 שידור חי, קופה ראשית עונה 4 פרק 18 שידור ישיר, קופה ראשית 4 פרק 18 המלא לצפייה ישירה או להורדה, קופה ראשית 2023 פרק 18 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD / איכות 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: קופה ראשית היא קומדיית מצבים סאטירית ישראלית מסוגת מוקומנטריה, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2020, המשודרת החל מ-21 בפברואר 2018. החל מתאריך זה, הסדרה גם שודרה בערוץ עשר עד לסגירת הטלוויזיה החינוכית. התוכנית משודרת החל מ-31 באוגוסט 2018 בשידורים חוזרים בערוץ כאן 11. עונה שנייה שצולמה החל מ-8 באוגוסט 2019 עלתה לצפייה ביוטיוב ב-1 בינואר 2020, והועלתה לשידור ב-6 בינואר בכאן 11. העונה הראשונה של הסדרה צולמה בסניף רעננה של “סופר עמנואל” לפני שנפתח לקהל הרחב. לאחר היפתחו לא ניתן היה לצלם שם עונה נוספת, והעונה השנייה צולמה בסניף הנטוש של “חצי חינם” במתחם ירקונים. העונה השלישית עלתה לשידור ב-26 ביולי 2021. הסדרה הייתה אחת מהמועמדות לזכייה בפרס אמי הבינלאומי בקטגוריית “סדרת הקומדיה הטובה ביותר” של שנת 2019. הסדרה זכתה בפרס האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2020 בקטגוריית “קומדית המצבים הטובה ביותר”. הסדרה מתרחשת בסניף יבנה של רשת המרכולים הבדיונית “שפע יששכר”, ועוקבת אחרי התרחשויות אופייניות במרכול ישראלי בין עובדי המרכול ולקוחותיו. היא מלווה ב”ראיונות” של עובדי המרכול המלווים את ההתרחשויות בכל פרק. הדמויות בסדרה מודעות להיותן מצולמות לסדרה דוקומנטרית, והן מנהלות לעיתים דיאלוגים עם “המראיין”, המכונה בפיהן “שינקין” (מגולם, בקולו בלבד, על ידי במאי הסדרה אורן שקדי). בסמוך לצילומי העונה השלישית שודר מערכון מיוחד של הסדרה בליל הבחירות לכנסת העשרים וארבע שנקרא “דמוקרטיה בנעימים”. פרסומת ל”דור אלון” הופקה בשיתוף צוות התוכנית ובהתבסס על התוכנית.