בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

שבע ברכות לצפייה ישירה

תיאור התוכן

שבע ברכות לצפייה ישירה, שבע ברכות להורדה, שבע ברכות 2023 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה, 7 ברכות לצפייה ישירה, 7 ברכות להורדה, 7 ברכות 2023 סרט ישראלי לצפייה ישירה או להורדה – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: שבע ברכות הוא סרט דרמה משפחתית ישראלית משנת 2023, שבמרכזו חתונתה של מארי (ריימונד אמסלם) בת ה-42, שמגיעה לחופה בליווי אמה הביולוגית חנה (תיקי דיין) מצד אחד, והאם המאמצת גראציה (רבקה בכר) מצד שני. הסרט זכה להצלחה רבה, מכר למעלה מ-250 אלף כרטיסים וזכה ב-10 פרסי אופיר לשנת 2023 ובהם הסרט העלילתי הטוב ביותר, ובעקבות זאת נבחר לייצג את ישראל בפרס אוסקר לסרט הזר הטוב ביותר בטקס ה-96 שיערך בשנת 2024, אך לבסוף לא קיבל מועמדות. את שיר הנושא של הסרט שרה הזמרת רון פרץ. את המילים כתבה אלינור סלע והלחין יוגב קינן. תקציר העלילה: במרכז העלילה הכלה מארי (ריימונד אמסלם) שנולדה לחנה (תיקי דיין) מרובת הילדים, ונמסרה בגיל שנתיים לגראציה (רבקה בכר) אחותה חשוכת הילדים של חנה. כך על פי מנהג אשר היה קיים בקרב יהדות מרוקו וכונה “הלוואת ילדה”: אם לילדים רבים הייתה מוסרת את אחת מבנותיה לאחותה שאין לה ילדים, כדי למנוע את גירושיה. מארי חיה שנים רבות בצרפת ובהמשך הסרט מתבררת הסיבה לכך – טינה רבה לאמה הביולוגית שהעבירה אותה ממשפחתה המקורית לאחותה העקרה. מנהג שהיה אמור להיות מעשה של חסד, נתפס בעיני מארי כסוג של יתמות. מארי מצפה לקבל סליחה על מה שעשו לה בילדותה. מצד שני, כולם סברו שמארי צריכה דווקא להודות על כך שהועברה ממשפחתה המקורית שנותרה ענייה (אבל משפחה גדולה ואוהבת), אל דודתה העשירה שאימצה אותה כבת יחידה וגדלה אצלה בעושר. האמת המרה נחשפת לאט במהלך החתונה ובשבעת הימים שלאחריה – ימי “שבע ברכות” בהם מתארחת המשפחה בכל יום אצל בן משפחה אחר.