בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

700 מטר מהגדר לצפייה ישירה

תיאור התוכן

700 מטר מהגדר לצפייה ישירה, 700 מטר מהגדר להורדה, 700 מטר מהגדר שידור חי, 700 מטר מהגדר שידור ישיר, 700 מטר מהגדר – סרט רשת 13 לצפייה ישירה או להורדה – התוכנית המלאה באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר התוכנית: הסרט הדוקומנטרי “700 מטר מהגדר”, שהופק בשיתוף מפעל הפיס מביא את סיפורם של הסטודנטים שהצטרפו לקיבוץ נחל עוז כחלק ממלגת לימודים והפכו לחלק אורגני מהקהילה, שרבים מחבריה נטבחו בשבת השחורה. הבימאית יפעת קידר תיעדה את הנחישות שלהם להמשיך לחיות עם חברי הקיבוץ שעברו למשמר העמק, ומסבירה איך יוצרים סרט דוקומנטרי על טראומה בזמן שהיא עדיין קורית לנו מול העיניים.