בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ערוץ ספורט 3 שידור חי ישיר לצפייה ישירה

תיאור הערוץ

ערוץ ספורט 3 לצפייה ישירה, ערוץ ספורט 3 שידור חי, ערוץ ספורט 3 שידור ישיר, ערוץ ספורט 3 HD לצפייה ישירה, ערוץ ספורט 3 HD שידור חי, ערוץ ספורט 3 HD שידור ישיר, ערוץ SPORT 3 HD שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ 52 שידור חי ישיר לצפייה ישירה באיכות FULL HD ובחינם. תקציר הערוץ: בשנת 2017, אישרה מועצת הכבלים והלווין, הוספת שני ערוצי ספורט נוספים - ערוץ ספורט 3 HD הוא אחד מהם שכן כמות השידורים הרבה של אירועי ספורט לא התאפשרה להתפרסות מעליה ב-2 ערוצי ספורט בלבד ועל כן נולדו ערוצי הספורט החדשים - ביניהם ערוץ ספורט 3 שמשדר בין השאר משחקים מליגת העל הישראלית בכדורגל, משחקים מהליגה האנגלית, הגרמנית, ההולנדית, משחקי הליגות האירופיות כמו הקונפרנס ליג ועוד. בנוסף למשחקי כדורסל של ישראליות באירופה, סוגי ספורט אחרים וכד'.