בעל מנוי בשירות? אל תאבד גישה לאתר - לחץ כאן!
בכל רגע נתון יכולות ספקיות האינטרנט בכל העולם לחסום לך את הגישה לאתר ולכן ביצוע הפעולה הבאה הכרחי
אם אינך רוצה לאבד גישה לגלישה עתידית באתר. אל תחכה ליום שכתובת האתר תפסיק לעבוד לך ותישאר חסר אונים!

כל שעליך לעשות הוא לשמור את כתובת האימייל הבאה על המחשב, הטלפון או פיסת נייר:


כך במידה ויום אחד כתובת האתר תופיע לך כחסומה או שהאתר פשוט לא יעבוד לך, תוכל לשלוח לנו אימייל לכתובת ששמרת ותקבל מענה אנושי תוך מספר דקות בודדות עם כתובת חדשה שאינה חסומה לגישה לאתר, בנוסף למגוון מדריכים ועצות על איך ניתן לעקוף את החסימה ולהימנע מהפרעות נוספות מן הסוג בעתיד. שים לב: ייתכן ויעברו מספר דקות עד מספר שעות עד שהמענה באימייל יתקבל, וכן יש לבדוק את תיבת הספאם / דואר זבל.

במידה ויש לך מנוי בשירות, פעולה זו היא בגדר חובה אם אינך רוצה להיתקע ללא אפשרות קבלת מענה ותמיכה, התהליך לוקח מספר שניות ויוכל לחסוך לך עוגמת נפש רבה בעתיד! תודה על שיתוף הפעולה, צוות שירות פסק זמן


סגור חלון

ערוץ ספורט 5 לייב שידור חי ישיר לצפייה ישירה

תיאור הערוץ

ערוץ ספורט 5 לייב לצפייה ישירה, ערוץ ספורט 5 לייב שידור חי, ערוץ ספורט 5 לייב שידור ישיר, ערוץ ספורט 5 LIVE לצפייה ישירה, ערוץ ספורט 5 LIVE שידור חי, ערוץ ספורט 5 LIVE שידור ישיר, ערוץ SPORT 5 LIVE שידור חי ישיר לצפייה ישירה, ערוץ 58 לצפייה ישירה, ערוץ 58 שידור חי, ערוץ 58 שידור ישיר באיכות FULL HD ובחינם. תקציר הערוץ: ערוץ ספורט 5 לייב, הוא הערוץ השלישי שנוסד בחבילת הערוצים של ערוץ הספורט ובניגוד לערוצים כמו ספורט 5 ו-5 פלוס, ערוץ 5 לייב אינו כלול בחבילת הערוצים הבסיסית של ערוץ הספורט, ודורש תשלום נוסף לפתיחת הצפייה. הערוץ משדר משחקי NBA, ערוץ הקיבוץ הנודע של ליגת האלופות, משחקי גביע המדינה הישראלי בכדורגל, משחקי טניס, אופניים, ועוד מגוון ענפי ספורט נוספים. אחת הסיבות הנוספות שהפכו את הערוץ למאוד פופולארי הוא שידורי WWE והיאבקות בלילות.